Sleva 9% za sdílení facebookové stránky 69shop

Sleva Vyprší N/A
Stačí pokud budete naši facebook-ovou stránku https://www.facebook.com /www.69shop.sk sdílet. Potom při Vaší...Více

Stačí pokud budete naši facebook-ovou stránku https://www.facebook.com /www.69shop.sk sdílet. Potom při Vaší objednávce v našem e-shopu uvedete do poznámky: sleva za sdílení + vaše facebook jméno . Po kontrole Vám dodatečně k objednávce uplatníme slevu.

Pokud budete volit platbu převodem na účet a chcete využít tuto možnost slevy, zrealizujte platbu až po obdržení částky se slevou. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva 5% za přihlášení na NEWSLETTER 69shop

Sleva Vyprší N/A
Sleva až 5% za přihlášení na NEWSLETTER - odběr novinek, slev a...Více

Sleva až 5% za přihlášení na NEWSLETTER – odběr novinek, slev a akcí.

Stačí když se přihlásíte k odběru newsletteru 69shop.cz. V pravé spodní části stránky 69shop.cz najdete Zasílání novinek a do bílého políčka zadáte svou emailovou adresu a potvrdíte klávesou enter nebo kliknete na šipku. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost
Hledáte 69shop.sk slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší 69shop.sk slevový kód 2021! Samozřejmostí u nás je také 69shop.sk sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.