Sleva: 100 Kč na první online nákup na inSPORTline.cz

Sleva Vyprší N/A
Přihlaste se k odběru novinek na eShopu inSPORTline.cz a získáte...Více

Přihlaste se k odběru novinek na eShopu inSPORTline.cz a získáte slevu 100 Kč na svůj první online nákup. InSPORTline vám na váš registrovaný e-mail zašle slevový kód pro váš první online nákup. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Věrnostní sleva až -10% na inSPORTline.cz

Sleva Vyprší N/A
Věrnostní sleva až 10% na inSPORTline.cz - věrní zákazníci vyhrávají!
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Velký výprodej až -62% na sportovní oblečení a vybavení na inSPORTline.cz

Sleva Vyprší N/A
EStore inSPORTline je horkým výprodejem a najdete slevy až -62%...Více

EStore inSPORTline je horkým výprodejem a najdete slevy až -62% na vybrané sportovní oblečení a vybavení v akci. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Slevy až -48% na fitness potřeby

Sleva Vyprší N/A
V obchodě inSPORTline eStore najdete slevy až do - 48%...Více

V obchodě inSPORTline eStore najdete slevy až do – 48% na vybrané fitness vybavení. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Veslovací trenažéry se slevou až 35%

Sleva Vyprší N/A
Pokud hledáte efektivní cvičební stroj pro posílení horní a dolní...Více

Pokud hledáte efektivní cvičební stroj pro posílení horní a dolní části těla, veslovací trenažér je ten pravý pro vás. Podívejte se na nabídku veslařských trenažérů od profesionálů inSPORTline, kde nyní najdete stroje se slevou až 35% s cenami od 2061 Kč. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Yedoo Ox Nový 12 skútr na Insportline

Sleva Vyprší N/A
V internetovém obchodě Insportline jsme našli koloběžku Yedoo Ox New...Více

V internetovém obchodě Insportline jsme našli koloběžku Yedoo Ox New 12 za 2690 korun. Jeho běžná cena je 3800 a ušetříte 1100 korun Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Akce 1 + 1 zdarma

Sleva Vyprší N/A
Speciální nabídka 1 + 1 zdarma. Tato sleva se vztahuje...Více

Speciální nabídka 1 + 1 zdarma. Tato sleva se vztahuje pouze na vybrané produkty a má omezenou dobu trvání. Více informací o slevě najdete přímo v e-shopu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma

Sleva Vyprší N/A
S touto slevou můžete u objednávky využít dopravu zdarma.
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Další inSPORTline slevové kódy

Sleva 200 Kč

Kupón Vyprší N/A
Slevový kupón na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro...Více

Slevový kupón na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění tohoto slevového kódu je 2500 Kč. Nevztahuje se na již zlevněné produkty. Tento slevový kód je platný pouze pro prvních 200 uživatelů. Méně

10% sleva na slevový kód

Kupón Vyprší N/A
10% sleva na váš nákup. Tento slevový kód se vztahuje...Více

10% sleva na váš nákup. Tento slevový kód se vztahuje na všechny produkty v internetovém obchodě. Slevový kód není podmíněn minimální hodnotou nákupu. Omezená platnost slevy. Méně

O obchodu Insportline

Insportline.cz se specializuje na výrobu a prodej sportovních a fitness produktů. Součástí nabídky je také venkovní vybavení a zboží pro motoristické sporty. Všechny produkty na insportline.cz jsou vyráběny samotnou společností tak, aby byly okamžitě k dispozici.

Orientace na webu je velmi jednoduchá. Na domovské stránce vyberte kategorii, která vás zajímá. Můžete si vybrat z oblastí fitness, sport, oblečení, outdoor, moto a prodej. Po kliknutí uvidíte nabídku pomocí a můžete filtrovat produkty podle značky, ceny nebo barvy.

Proč nakupovat na Insportline.cz?

A proč nakupovat na insportline.cz? Insportline.cz vám poskytuje pětiletou záruku na vybrané produkty. Nabízí také zákaznický servis. Jediné, co musíte udělat, je zvednout telefon a domluvit si servisní schůzku přímo u vás doma. Pro stálé zákazníky jsou k dispozici velké slevy. A za nákupy nad 100 $ získáte dopravu zdarma. Na webu najdete také prodejní oblast, kde můžete nakupovat produkty s až 60% slevou.

Zboží nabízené na Insportline

Internetový obchod Insportline cz nabízí kvalitní profesionální fitness vybavení pro fitness centra i běžné nástroje a pomůcky pro domácí trénink a cvičení. Za slevový poukaz Insportline nebo jiné nejlepší slevy můžete také zakoupit sportovní oblečení a vybavení pro různé outdoorové aktivity. Rozsah v e-shopu je strukturován podle specifikace produktu takto:

 • Fitness
  Venku
  Moto
  Sport
  Oblečení
  Prodej

V oblasti fitness nabízí e-shop běžecké trenažéry, běžecké trenažéry, steppery, veslařské stroje, činky, kotouče, posilovací lavice, vodorovné tyče, cvičební míče, vyrovnávací rohože a pomůcky, posilovací rohože, obvazy, rovnátka, sportovní výživa a mnoho dalších fitness produktů. Je pro vás důležitá sleva? Vyberte si z fitness produktů pro správu fitness center nebo jen pro domácí použití.

Dodání zboží z Insportline.cz

V případě platby v hotovosti je možné zboží vyzvednout v PPL Sprint, České poště nebo v dodacích místech PPL Parcelshop. Přepravní náklady začínají na 73 Kč a na dobírku 30 EUR. Dodací lhůta je obvykle pět dní od odeslání.

Při nákupu v e-shopu v hodnotě přes 2 000 Kč převezme InSPORTline náklady na dopravu a zaručuje, že zboží bude odesláno 24 hodin po objednávce, a to díky vlastnímu skladu. Zařízení nad 29900 Kč jsou také instalována a upravována zdarma. Pokud zboží neodpovídá velikosti (přilba, brusle atd.), Nahradí InSPORTline nepoškozené, nepoužité a zabalené zboží vhodnějšími rozměry do 30 dnů.

Zákazníci se zbožím nad 8990 Kč mohou využít jeden z 36 servisních bodů, který umožňuje servis přímo u zákazníka bez nutnosti zasílání zboží do společnosti. Nakonec lze použít různé cenné dárkové poukázky InSPORTline (v ceně 500 – 10000/20 – 400 EUR), které obsahují slevové poukázky InSPORTline, slevové kódy InSPORTline nebo slevové poukázky InSPORTline, z nichž některé jsou k dispozici také na této stránce.

Kupón Insportline slevový kód

Můžete ušetřit peníze pomocí slevového poukazu na Insportline.cz a dalších slev. Použití slevových poukázek je velmi jednoduché.

 • Vyberte kód slevy, který chcete použít
  Zobrazit a zkopírovat kód kupónu
  Vložte kód na určené místo na Insportline.cz

Ve sportovním areálu si můžete vybrat z pomůcek pro zimní a letní sporty, jako jsou kolečkové brusle, koloběžky, reflektory, míčové sporty, zimní brusle, lyžařské a snowboardové vybavení a různé typy kol, jako jsou horská kola, freestyle, ulice, město. Příslušenství pro děti a samozřejmě kola.

Pamatujte, že v této sekci můžete také použít Insportline slevy, slevové poukázky nebo kódy slev. Pro každý sport, který to vyžaduje, nabízí e-shop také ochranné a lékařské vybavení – přilby, ochranné brýle, chrániče, pasové pásy, chrániče páteře a mnoho dalšího. Určitě budete spokojeni s prodejem oděvů a obuvi či jinými mega slevami na oděvy, díky kterým dostanete také korunu.

Hledáte inSPORTline slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší inSPORTline slevový kód 2021! Samozřejmostí u nás je také inSPORTline sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.