Ketomix.cz slevový kupon -100Kč sleva při nákupu nad 1500Kč

Sleva Vyprší N/A
Ketomix.cz - slevový kupon -100Kč sleva při nákupu nad 1500Kč...Více

Ketomix.cz – slevový kupon -100Kč sleva při nákupu nad 1500Kč

Přes vyskakovací okno na stránkách e-shopu ketomix.cz se zaregistrujte k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. K využití slevového kódu je nutné nakoupit zboží za minimálně 1500 Kč. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Ketomix.cz – slevový kód -100Kč při nákupu nad 1500Kč

Sleva Vyprší N/A
Přes vyskakovací okno na stránkách e-shopu ketomix.cz se zaregistrujte k odběru...Více

Přes vyskakovací okno na stránkách e-shopu ketomix.cz se zaregistrujte k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. K využití slevového kódu je nutné nakoupit zboží za minimálně 1500 Kč. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma v e-shopu Ketomix.cz

Sleva Vyprší N/A
Hubnout s Ketomix.cz můžete i tak, že budete mít dopravu...Více

Hubnout s Ketomix.cz můžete i tak, že budete mít dopravu produktů k vám domů zdarma. Jak na to? Stačí využít slevu viz výše a nakoupit celkem za nejméně 1490 Kč. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Akce na proteinový koktejl na 2 týdny + 2 dny zdarma v e-shopu Ketomix.cz

Sleva Vyprší N/A
V e-shopu Ketomix.cz nakupte proteinový koktejl na 2 týdny a...Více

V e-shopu Ketomix.cz nakupte proteinový koktejl na 2 týdny a nyní v akci k němu dostanete dalších 10 porcí na 2 dny zdarma. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva 22% na ketonovou dietu na 4 týdny Ketomix.cz

Sleva Vyprší N/A
Na Ketomix.cz nyní platí na ketonovou dietu na 4 týdny...Více

Na Ketomix.cz nyní platí na ketonovou dietu na 4 týdny sleva 22% / 1521 Kč. K tomu dále doprava zdarma a shaker, odměrku a manuál k dietě jako dárek zdarma. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Slevový kód -5% na vše na Ketomix.cz

Kupón Vyprší N/A
Slevový kód do eshopu Ketomix, který vám zlevní nákup o...Více

Slevový kód do eshopu Ketomix, který vám zlevní nákup o 5%.

Platí do 31. 3. 2020

Méně

XTRL6 Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Ketomix.cz – slevový kód -20% sleva na vše

Kupón Vyprší N/A
Sleva 20% na všechny produkty v e-shopu Ketomix.cz Pro uplatnění...Více

Sleva 20% na všechny produkty v e-shopu Ketomix.cz Pro uplatnění akce použijte při nákupu tento slevový kupón.

Platí do 19. 10. 2020

Méně

NADNES20 Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Akce 1 + 1 zdarma

Sleva Vyprší N/A
Speciální nabídka 1 + 1 zdarma. Tato sleva se vztahuje...Více

Speciální nabídka 1 + 1 zdarma. Tato sleva se vztahuje pouze na vybrané produkty a má omezenou dobu trvání. Více informací o slevě najdete přímo v e-shopu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma

Sleva Vyprší N/A
S touto slevou můžete u objednávky využít dopravu zdarma.
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Další Ketomix.cz slevové kódy

Sleva 200 Kč

Kupón Vyprší N/A
Slevový kupón na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro...Více

Slevový kupón na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění tohoto slevového kódu je 2500 Kč. Nevztahuje se na již zlevněné produkty. Tento slevový kód je platný pouze pro prvních 200 uživatelů. Méně

10% sleva na slevový kód

Kupón Vyprší N/A
10% sleva na váš nákup. Tento slevový kód se vztahuje...Více

10% sleva na váš nákup. Tento slevový kód se vztahuje na všechny produkty v internetovém obchodě. Slevový kód není podmíněn minimální hodnotou nákupu. Omezená platnost slevy. Méně

O eshopu Ketomix

Ketomix.cz nabízí zákazníkům velmi žádanou a úspěšnou keto dietu (nebo proteinovou dietu) založenou na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Výsledkem je, že tělo přejde do stavu ketózy a začne spalovat energii uloženou v přebytečném tuku. Tělo rychle zhubne bez hladu a námahy. Produkty KetoMIX jsou vyvíjeny týmem odborníků vedeným proteinovým specialistou a odborníkem na výživu.

Aby bylo možné získat efektivní složení a zároveň více potěšit zákazníky, byl věnován rozvoj maximální péče. A jaké výhody nabízí Ketomix, mimo jiné? Před a po zhubnutí mohou zákazníci využít výživové poradenství, kde po keto dietě dostanou dietu zdarma a rady a tipy, jak se vyhnout jojo efektu. Před zhubnutím motivujte nebo radte zákazníkům nejvhodnější variantu balíčku.

Jak získám slevový kupón a kód kupónu Ketomix.cz?

Zajímá vás, co jste se o ketomixové dietě dozvěděli a chcete si to vyzkoušet osobně? Pokud hledáte Ketomix.cz na našem slevovém portálu, můžete také najít vhodný slevový kupón Ketomix, který vám ušetří při nákupu.

Jak získáte slevový kupón Ketomix?

Ketomix má mnoho slevových akcí, slevových kódů a prodejů, které jsou pro vás jasně a pravidelně aktualizovány. Všechny slevy a speciální nabídky se vždy včas dozvíte na webových stránkách ketomix.cz, v e-mailech od společnosti Ketomix, prostřednictvím zpravodajů a na jejich facebookových stránkách. Všechny slevy můžete také pečlivě sledovat na našich webových stránkách. Zde najdete všechny informace o slevách na Ketomix, včetně platnosti a podmínek pro použití slevových poukazů.

Ketomix – slevy, akce, black friday a další

Jaké slevy očekáváte?

Ketomix pro vás pravidelně připravuje benefiční akce pro vybrané typy produktů. Například slevový kupón Ketomix, který vám může ušetřit peníze při nákupu stravy Ketomix. V rámci prodeje Ketomix navíc obdržíte vybrané typy produktů v akci nebo dárek k nákupu zdarma.

Slevové kódy pro různé zboží z řady Ketomix jsou často k dispozici, někdy pro konkrétní typ produktu, někdy pro celý produkt, obvykle pokaždé pro jiný sortiment. Nemůže nastat situace, kdy si kromě cen nemůžete koupit přesně to, co potřebujete.

Za sníženou cenu můžete všechny sázky, tyčinky, koktejly a další zakoupit pomocí slevových kupónů na Ketomix.cz.

Jak dále ušetřit na Ketomix.cz?

Na Ketomix.cz ušetříte i bez slevových poukazů, protože obchod nabízí svým zákazníkům slevy a výprodeje také na svých webových stránkách, které jsou vám pravidelně k dispozici. Nejčastěji však na velké kampaně a jejich webové stránky na vás čekají slevové kupóny Ketomix ve výši 10 až 30% a slevy až 70%. Nezapomeneme vás včas informovat o každé z těchto slev a slevových kupónech Ketomix na našem webu.

Cena za dopravu a poštovné Ketomix zdarma

Doprava zdarma Ketomix je k dispozici při každém nákupu od 1 490 Kč.

Možnosti dopravy a platby Ketomix:

Dopravní společnost GEIS za 85 Kč
Podatelna za 50 Kč
Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. Platba online kartou nebo bankovním převodem je ZDARMA.

Historie eshopu Ketomix.cz

Byla vyvinuta proteinová ketonová strava zvaná KetoMIX, ale lze ji zvládnout bez hladu. Oblíbené ketobalíčky Ketomix.cz Uchovávejte proteinové koktejly, kaši, proteinové doplňky a zpracované omelety v bohatém složení ketolátek, bez glutamátu a škodlivých látek.

Nabídka je k dispozici. Pokud jste na dietním plánu celý měsíc, můžete si dietu koupit za sníženou cenu. V nabídce však není žádné jídlo, můžete si koupit pouze sacharidová vína, která jsou ideální pro ketonovou dietu.

Co si můžete vybrat Existují různé bílkovinné produkty, jako je chléb, chléb, vepřové maso, pivo, omeleta, jiné nápoje, pokrmy, čokolády a sladidla nebo různé doplňky výživy, které se běžně používají při dietě.

Ketomix vrácení zboží

Zboží Ketomix můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se rozhodnete vrátit produkty Ketomix.cz, budete muset vyplnit formulář „Oznámení o zrušení“, který najdete ve spodní části tohoto odkazu.

Zašlete formulář e-mailem na adresu info@ketomix.cz nebo fyzicky na:

Trudove hubnuti s.r.o.,
Na příkopě 17,
Praha 1, 110 00

Prodejce vás bude okamžitě informovat o přijetí formuláře. Pokud prodejce uzná právo odstoupit od smlouvy, budete požádáni o zaslání zboží do 14 dnů na vlastní náklady.

Poté budou peníze za zboží vráceny na váš účet.

O produktech Ketomix

Tým Ketomix ve spolupráci s proteinovým specialistou a odborníkem na výživu pro vás připravil speciální proteinové produkty Ketomix. Velká část kompozice je zachována, zatímco si užíváte. Při vývoji produktů je největší pozornost věnována chuti a složení. Po zhubnutí celý proces nekončí. Až vaše hubnutí skončí, dostanete dietu zdarma spolu s dobrými radami a tipy, jak se vyhnout potenciálnímu jo-jo efektu.

Hubnoucí programy Ketomix.cz

Můžete si vybrat ze tří různých programů. První trvá 4 týdny a je vhodný pro ty, kteří chtějí zhubnout jen pár kilogramů. Skládá se ze 3 fází – první, druhé a stabilizační. V první fázi konzumujete bílkovinová jídla 5krát denně a máte povolenou zeleninu. Ve druhé fázi jíte proteinová jídla třikrát denně a poté například další dvě proteinová jídla, která jste si koupili v supermarketu. Třetí fáze je stabilizační fáze, během níž budete používat ukázková menu, tipy a rady a pokyny, jak se vyhnout jo-jo efektu. Další dvě verze stravy trvají 6 a 9 týdnů. Fáze jsou stejné, ale jediným rozdílem je jejich délka.

Nejlepším příkladem účinnosti jsou zkušenosti skutečných uživatelů Ketomixu. Slečna Bara, například. «» Ztratil jsem 5 kilogramů za méně než 14 dní. Nejlepší ze všeho je, že nemám chuť na sladké, nejím je pravidelně a vůbec nemám hlad.

Hledáte Ketomix.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Ketomix.cz slevový kód 2021! Samozřejmostí u nás je také Ketomix.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.