Na portálu Slevokurzy můžete zakoupit školení, kurzy, konference a ostatní vzdělávací a poradenské služby se slevou až 70%

Slevokurzy.cz je první slevový portál v ČR pro firmy i jednotlivce, který je zaměřen výhradně na nabídku slev z oblasti vzdělávání a poradenství. Slevokurzy Vám pomáhají ušetřit až 70% z ceny kurzů, seminářů, konferencí a dalších vzdělávacích a poradenských služeb. Slevokurzy spolupracují s EduCity - největším vzdělávacím a poradenským portálem v ČR.

Slevokurzy Vám pomáhají ušetřit až 70% z ceny veřejných školení, kurzů a konferencí

Možná jste někdy chtěli zakoupit zajímavou vzdělávací akci, konferenci či seminář pro Vás či Vaše zaměstnance, ale cena Vás odradila. Proto jsme vytvořili portál Slevokurzy, kde si můžete dopřát veřejné vzdělávací akce za příznivé ceny.

Především jednotlivci, živnostníci, malé a střední firmy často váhají, zda vynaložit prostředky do vzdělávání svého či svých zaměstnanců. Portál Slevokurzy umožňuje zakoupit slevový poukaz nejen na konkrétní termín kurzu, ale i nechat Vás či Vašeho zaměstnance proškolit v termínu, který s dodavatelem individuálně projednáte. Získáváte tak výraznou slevu oproti běžné ceně kurzu a zároveň flexibilitu výběru termínu.

Nabídka slev je platná pouze při nákupu služby (školení, kurzu, semináře, konference atd.) prostřednictvím portálu Slevokurzy s uvedením kódu akce, který obdržíte po zaplacení viz níže. Pokud zakoupíte např. stejný kurz jinde na internetu nebo přímo od dodavatele, slevu není možné uplatnit.

Chcete výhodně zakoupit firemní školení na míru nebo kurz pro více zaměstnanců?

Slevokurzy Vám kromě veřejných kurzů nabízí i firemní vzdělávací a poradenské programy na míru dle Vašich potřeb za výrazně lepší ceny, než byste získali přímo od dodavatele. Máte tak možnost zakoupit například poukaz na kurz Školení obchodního týmu v rozsahu 7 dnů a hodnotě 100 tisíc za třetinovou cenu.

Dodavatel služby s Vámi poté individuálně připraví plán činností a zaměření, aby přesně odpovídal Vašim požadavkům. Dodavatelskou firmu či lektora znáte vždy předem, než se rozhodnete akci objednat.

Jak zakoupíte kurzy se slevou a co bude následovat?

Sledujte pravidelně nabídky kurzů na Slevokurzy.cz nebo se zaregistrujte a nechte se pravidelně 1 krát týdně informovat emailem. Získáte tak přehled o nejzajímavějších akcích s výraznou slevou.

Na rozdíl od ostatních slevových portálů nabízí Slevokurzy poměrně malý počet kurzů od jednoho dodavatele. Pokud Vás tedy akce osloví, doporučujeme, abyste se k nákupu rozhodli rychle, neboť počet nabízených kurzů může být řádově jen v jednotkách kusů.

Kurz zakoupíte kliknutím na tlačítko KOUPIT a vyplněním objednávkového formuláře. Na základě této objednávky Vám zašleme obratem potvrzení a do dvou pracovních dnů zálohovou fakturu se splatností 14 dnů. Po uhrazení částky na účet Vám bude emailem zaslán voucher s kódem akce, který uplatníte u dodavatele kurzu (dodavatel Vás bude sám kontaktovat). Dále obdržíte originál daňového dokladu emailem i poštou.

Potřebujete více informací o nabízené akci (kurzu, školení, konferenci atd.)?

Máte-li zájem získat další informace o nabízeném kurzu, kontaktujte HELPLINE mezi 9-18 hod. mobil: +420 736 700 918 či helpline tel.: +420 222 744 111 a uveďte, že daný kurz je z portálu Slevokurzy.

Jak zaplatíte za vybranou akci?

Kurzy a další veřejné i firemní vzdělávací akce můžete zakoupit jak pro sebe, tak pro Vaše zaměstnance či další osoby. Platnost nabídky je vždy uvedena v popisu nabízené akce a voucher je přenosný s tím, že při změně jména účastníka je nutné tuto změnu předem nahlásit dodavateli.

Vaše platby budou fakturovány výhradně na účet společnosti IVITERA:

IVITERA a.s.,
Kafkova 16, 160 00,
Praha 6,

IČ: 28186575,
DIČ: CZ28186575,
Zapsáno u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 12635,
Bankovní spojení Raiffeisenbank a.s. Číslo účtu: 2821869001 / 5500

IBAN: CZ2855000000002821869001
SWIFT / BIC: RZBCCZPP
Jsme plátci DPH.

Zrušení účasti či termínu kurzu

Veškeré podmínky prodeje a garance vrácení peněz jsou vždy uvedeny u konkrétní nabídky a jsou individuální pro každý nabízený kurz. Ve většině případů platí, že pokud dodavatel kurz zruší, změní termín či lektora, a vy z těchto důvodů chcete účast zrušit či přesunout, bude Vám vráceno kurzovné nebo nabídnut nový termín. Doporučujeme Vám však seznámit se s podmínkami prodeje před samotným nákupem kurzu.

V případě, že Vy sami budete chtít účast zrušit či přesunout z libovolných důvodů, prosíme, dejte nám co nejdříve vědět. Pokud to bude možné, pokusíme se Vám vyjít vstříc a přesunout termín Vaší účasti či domluvit s dodavatelem účast na jiném kurzu. Tuto změnu Vám však nemůžeme garantovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace