Výhody pro poskytovatele kurzů se slevou

Slevokurzy Vám pomohou přivést nové klienty

Spočítali jste si někdy jakou hodnotu má pro Vás získání nového klienta? Víte, kolik let si jej dokážete udržet a kolik peněz Vám za toto období průměrně přinese? Máte představu, kolik prostředků musíte v průměru investovat do získání nového klienta a jaké jej získáváte?

Spolupráce s portálem Slevokurzy Vám umožní získat nové klienty z řad jednotlivců a firem, kteří s Vámi mohou mnoho let spolupracovat. Jediné, co k tomu potřebujete, je nabídnout portálu Slevokurzy Vaše vzdělávací či poradenské akce za motivující ceny a umožnit novým zákazníkům vyzkoušet si Vaše služby s minimálním rizikem.

Samozřejmě, že zisk z prodeje prvního kurzu novému klientovi pro Vás bude minimální, během další spolupráce Vám však tento zákazník může přinést mnoho peněz, bude-li s Vašimi službami spokojen.

Jaké služby se slevou můžete jako dodavatel vzdělávání a poradenství na Slevokurzech nabízet

  • libovolné veřejné profesní vzdělávací kurzy pro firmy i jednotlivce s pevně daným termínem
  • libovolné veřejné profesní vzdělávací kurzy pro firmy i jednotlivce bez uvedení termínu konání omezené pouze datem platnosti – termín si určujete po dohodě se zákazníkem
  • poukaz na konkrétní firemní vzdělávací či poradenské služby na míru v dané výši s výraznou slevou omezené pouze datem platnosti
  • poukaz na libovolné vzdělávací či poradenské služby Vaší společnosti v dané výši s výraznou slevou omezené pouze datem platnosti

Chcete si Slevokurzy vyzkoušet?

Jako u každého projektu, je i zde nutné určit Vaše potřeby a očekávání a poté definovat zadání. Navrhujeme tedy osobní setkání, na základě kterého Vám pomůžeme vytipovat, jaké akce by bylo vhodné na Slevokurzech nabídnout.

Máte-li zájem získat více informací, jak se na Slevokurzech prezentovat, kontaktujte pana Tomáše Pospíchala na tomas.pospichal@slevokurzy.cz tel. 731 169 886.

Portál Slevokurzy zajišťuje společnost IVITERA a.s., jejíž tým má od roku 1998 zkušenosti s provozem internetových portálů. Pro více informací kontaktujte HELPLINE na tel. +420 222 744 111 nebo +420 736 700 918 či emailem info@slevokurzy.cz.

Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

IVITERA a.s., poskytovatel služby Slevokurzy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace