Akce 8wines.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu 8wines.cz

O eshopu 8wines.cz

Naším posláním je ochutnat renomovaná vína označená odborníky a společně s vámi najít místní poklady.

Prohlížením naší nabídky si velmi rychle uvědomíte, jakým potěšením je nám získávání těžko dostupných vín od odrůdy Cabernet z Napa Valley po Syrah z Judských hor. Jsme obzvláště hrdí na naše prémiová vína ze Spojených států amerických a na zbytek naší široké a unikátní kolekce vín z Nového světa. Milovníci italského vína rovněž najdou hodně příležitostí k pokušení svých chuťových pohárků za nesmírně konkurenční ceny.

Když naši zakladatelé poprvé začali získávat výborná vína pro své rodiny a přátele, neměli ani ponětí, že se z jejich dobrodružství stane úspěšný mezinárodní obchod. Dodáváme vína do celé Evropy a naše kolekce vín byla tři roky po sobě oceněna zlatými medailemi aplikací Wine Searcher.

Zákaznický servis pro nás znamená vše a usilujeme o poskytnutí výjimečného zážitku pro každého klienta. Náš přátelský tým je vždy připraven poskytnout radu nebo pomoci s otázkami distribuce prostřednictvím telefonu, 24-hodinového chatu nebo emailu. Srdečně vás zveme k nahlédnutí do naší nabídky a pokud máte nějaké návrhy na doplnění naší kolekce, neváhejte a dejte nám vědět.

8wines slevový kód

Pokud hledáte 8wines slevový kód, jste na správné stránce. Na našem webu Slevokurzy.cz zveřejňujeme všechny aktuální slevové kódy 8wines.cz, stejně jako další 8wines slevy, akce, výprodeje a Black Friday nabídky. Všechny slevové kódy jsou manuálně ověřené a funkční v době publikovaní.

Hledáte 8wines.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší 8wines.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také 8wines.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kupon
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 22%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano