Allegro akce: slevy -40% na vybrané zboží

Sleva
Allegro akce: slevy -40% na vybrané zboží
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Allegro Doručení zdarma: 5x doprava zdarma

Sleva
Allegro Doručení zdarma: 5x doprava zdarma 5x doprava zdarma je...Více

Allegro Doručení zdarma: 5x doprava zdarma

5x doprava zdarma je automaticky aplikována pro nově registrované do programu Allegro Smart (zdarma). Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Allegro slevový kód: -200 Kč sleva za doporučení přítele

Sleva
Allegro slevový kód: -200 Kč sleva za doporučení přítele Sdílejte...Více

Allegro slevový kód: -200 Kč sleva za doporučení přítele

Sdílejte odkaz na registraci na Allegro se svými přáteli. Jakmile se zaregistrují na Allegro, oba získáte slevový kupón na 200 Kč slevu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Allegro Days: 7 dní vyjímečných slev až -40%

Sleva
Allegro Days: 7 dní vyjímečných slev až -40%
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O eshopu Allegro

Elektro | Móda | Dům a zahrada | Hračky | Péče o tělo | Auto-moto | Sport a zábava. 10× více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku. Typy: Elektro, Dům a zahrada, Móda a oblečení, Supermarket, Péče o děti, Krása, Kultura a zábava.

Allegro slevový kód

Allegro.cz je jedním z předních e-shopů v České republice, který nabízí široký sortiment produktů z různých kategorií, včetně elektroniky, módy, domácích spotřebičů, kosmetiky a mnoha dalších. Pro zákazníky, kteří chtějí nakoupit na Allegro.cz za ještě výhodnější ceny, je k dispozici možnost využít slevové kódy. Tyto kódy poskytují přidanou hodnotu a umožňují zákazníkům ušetřit peníze při nákupu.

Allegro slevové kódy jsou speciální alfanumerické kódy, které lze zadat při provedení objednávky na webových stránkách Allegro.cz. Tyto kódy nabízejí různé typy slev, jako jsou procentuální slevy, pevné slevy nebo nabídky typu “koupit jedno, dostat druhé zdarma”. Zákazníci mohou získat slevový kód prostřednictvím různých kanálů, například prostřednictvím e-mailových bulletinů, reklamních akcí nebo prostřednictvím sociálních médií.

Allegro recenze

Recenze na eshop Allegro zatím nejsou dostupné, protože Allegro.cz spustil prodej zboží v ČR teprve v květnu 2023. Jsou ale k dispozici recenze zboží od polských zákazníků, které jsou přeložené do češtiny.

Kromě slevových kódů je důležité zvážit také recenze eshopu Allegro.cz. Recenze jsou užitečným nástrojem, kterým se zákazníci mohou dozvědět více o zkušenostech ostatních lidí s nákupy na Allegro.cz. Zákazníci mohou vyjadřovat své názory na produkt, kvalitu služeb, doručování a zákaznickou podporu. Přečtení recenzí může poskytnout cenné informace, které pomohou zákazníkům rozhodnout se, zda je Alleg

Allegro Heureka

Allegro.cz zatím není na srovnávacím webu Heureka, protože se jedná o nový eshop, který začal teprve v květnu 2023 prodávat zboží v ČR. V Polsku se ale jedná o největší nákupní tržiště v zemi, které používá prakticky každý obyvatel země a které garantuje dobrý zákaznický zážitek. Stejné hodnocení se tedy dá očekávat i v České republice.

Allegro doprava

Allegro doprava funguje standardně jako u jiných českých eshopů. Zboží může být odesláno z ČR nebo Polska, vždy ho ale dostanete v krátkém časovém úseku do standardních výdejních míst jako je WEDO, Zasilkovna.cz nebo kurýrem přímo na vaši adresu. Cena za dopravu je velice příznivá a začíná již na 49 Kč za doručení do WEDO Boxu.

Hledáte Allegro.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Allegro.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Allegro.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 24%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma ne
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano