Akce Balicekzdravi.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Balicekzdravi.cz

BalíčekZdraví.cz – Plný života – Nakupte na Balicekzdravi.cz

Balíček zdraví
https://www.balicekzdravi.cz
Vyzkoušejte náš vynikající superprotein nebo naše proteinová másla. Vše od Balíčku Zdraví. E-shop plný kvalitních bio doplňků a zdravých potravin. Váš partner pro zdravou výživu.

Jsme výrobci, proto pečlivě vybíráme každou surovinu, se kterou následně pracujeme za přísných hygienických podmínek. Používáme recyklovatelné znovuuzavíratelné obaly se zipem, takže si produkty i po otevření zanechávají svou čerstvost a vůni.

O produktech:

  • Naše nabídka je různorodá. Vyberou si z ní vegani, vegetariáni, lidé s bezlepkovou dietou či lidé s intolerancí laktózy.
  • Nenajdete u nás pouze naše značky, ale také třeba Mixit, Country Life, Nutrisslim, Viridian a další.

Náš sortiment pravidelně aktualizujeme o horké novinky, podle toho, o co mají zákazníci zájem. Mezi nejprodávanější a nejoblíbenější produkt patří náš bezlepkový vegan protein – SUPERPROTEIN. Jedná se o na trhu unikátní produkt, díky bezkonkurenčnímu složení. Nenajdete v něm sójovou bílkovinu ani žádná umělá dochucovadla a pojiva. Pouze čtyři proteinové izoláty – hrachový, rýžový, quinoa a chia a s nimi extrakty z goji, acai a z kořene maca. Slazen je stévií.

Hledáte Balicekzdravi.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Balicekzdravi.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Balicekzdravi.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 24%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma ne
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano