Blue Style Valentýnská sleva -1000 Kč na zájezdy

Sleva
Blue Style Valentýnská sleva -1000 Kč na zájezdy Automaticky uplatněna...Více

Blue Style Valentýnská sleva -1000 Kč na zájezdy

Automaticky uplatněna při nákupu zájezdu do 15.2. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style exotická dovolená: Maledivy, Zanzibar, Thajsko, Kapverdy

Sleva
Blue Style exotická dovolená: Maledivy, Zanzibar, Thajsko, Kapverdy
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style Last minute slevy: Egypt a Tunisko již od 6990 Kč

Sleva
Blue Style Last minute slevy: Egypt a Tunisko již od...Více

Blue Style Last minute slevy: Egypt a Tunisko již od 6990 Kč Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style sleva 55+: mínus 500 Kč na zájezd

Sleva
Blue Style sleva 55+: mínus 500 Kč na zájezd Sleva...Více

Blue Style sleva 55+: mínus 500 Kč na zájezd

Sleva platí pro zákazníky starší 55 let, kteří dostanou extra Blue Style slevu 500 Kč na osobu.

platí pro zájezdy z nabídky Léto 2022 a pro termíny odletu do 15. 6. 2022 a od 15. 9. 2022. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style slevy: Řecko Last minute s All Inclusive

Sleva
Blue Style slevy: Řecko Last minute s All Inclusive
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style dárkový šek: již od 1000 Kč

Sleva
Blue Style dárkový šek: již od 1000 Kč Udělejte radost...Více

Blue Style dárkový šek: již od 1000 Kč

Udělejte radost vašim blízkým s dárkovým šekem Blue Style Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style sleva: Last Minute pobyty již od 5990 Kč

Sleva
Blue Style sleva: Last Minute pobyty již od 5990 Kč
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style akce: First minute již v prodeji!

Sleva
Blue Style akce: First minute již v prodeji!
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Nedávno vypršené Blue Style slevové kódy

Blue Style sleva: Velikonoční sleva 1000 Kč!

Sleva
Blue Style sleva: Velikonoční sleva 1000 Kč na dovolenou u...Více

Blue Style sleva: Velikonoční sleva 1000 Kč na dovolenou u moře

Platí do 19.4.2022 Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Blue Style Black Friday sleva 2000 Kč na zájezd

Sleva
Blue Style Black Friday sleva 2000 Kč na zájezd Sleva...Více

Blue Style Black Friday sleva 2000 Kč na zájezd

Sleva 2 000 Kč na objednávku platí pro kompletní nabídku zájezdů s odletem nejdříve 1. ledna 2023. Akce platí pro nově vytvořené a závazně potvrzené rezervace v termínu od 25. do 30. 11. 2022. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O eshopu Blue Style

Blue Style je přední česká cestovní kancelář nabízející zájezdy po celém světě. Naplánujte si svou dovolenou snů a poleťte s Blue Style za sluníčkem.

Blue Style recenze

Blue Style recenze jsou veskrze pozitivní, jedná se o zavedenou značku na českém trhu s desítkami let zkušeností. Zákazníci jsou se službami této cestovní kanceláře obecně spokojeni a vrací se k ní.

Hodnocení Blue Style jako cestovní kanceláře je značně individuální, vždy záleží na pobočce, kterou navštívíte. Většina poboček Blue Style má na Google hodnocení kolem 3,5/5. Naprostá většina zákazníků ale nakupuje nyní zájezdy online na internetu, a tak na pobočky vůbec nechodí.

Co se týče Blue Style recenze na konkrétní pobyt, zde vždy záleží na každém zájezdu, kvalitě hotelu, služeb a individuálním delegátovi, který se zákazníky komunikuje po příletu do destinace.

Blue Style je ale jedním z leaderů na trhu a poskytuje kvalitní služby a garance zákanzíkům, takže nákup u této cestovní kanceláře můžeme doporučit.

Dovolená s Blue Style

Dovolená není jen návštěva moře a týden volna v práci. S Blue-Style.cz si toho užijete mnohem víc – romantické večery, návštěvy nejvýznamnějších míst destinace nebo dovolenou na míru. Cestovní kancelář Blue-Style.cz vám pomůže vybrat tu nejkrásnější dovolenou.

V Blue-style.cz jsme pro vás schopni zajistit celou řadu nadprůměrných služeb. Může se jednat o soukromý transfer z letiště do destinace, přivítání na pokoji s lahví vína, doporučení nejzajímavějších výletů na míru, uspořádání romantického výročí svatby u moře a další. Investují také do chytrých technologií, aby vám poskytly maximální pohodlí, které si zasloužíte nejen během dovolené, ale i při výběru.

Blue Style promo akce

Blue-style.cz pravidelně připravuje zajímavé promo akce a slevové akce. Neustále také uvádí na trh nové produkty a nadále se zaměřuje na zlepšování služeb v turistických destinacích s důrazem na výběr nejoblíbenějších typů hotelů. Letos také přizpůsobili slevový systém pro plavidla lovící vlečnou sítí a připravili nový koncept vícegenerační rodinné dovolené. Novinky s výhodnými nabídkami najdete také přes Blue Club a Croco Club. Odměnou a důkazem, že jsou na správné cestě, jsou statisíce spokojených zákazníků, kteří se neustále vracejí, a také přibývání nových zákazníků.

Blue Style Last Minute nabídky

Stále vzrůstajícím trendem je objednávat dovolenou na poslední chvíli a odjíždět třeba až druhý den. Výhodou je někdy až 50% sleva, která se rozhodně vyplatí. Stačí nahlásit volný čas v práci, sbalit kufry a najít zájezd, který není díky skvělé ceně vyprodaný a vyhovuje vašim potřebám. Nabídka cestovatelských destinací není omezena, navštívit můžete kteroukoli zemi světa. S Blue Style Last Minute můžete ušetřit několik tisíc a navíc si užít skvělou dovolenou. Nemusíte se starat ani o pokoj nebo stravu. Přestože se jedná o zvýhodněnou jízdu, veškeré nadprůměrné služby jsou samozřejmostí.

Blue Style sleva pro seniory 55+

Stačí napsat propagační kód Senioři nad 55 let do poznámky při rezervaci zájezdu. Stojí 500 Kč za cestu, která trvá minimálně 30 dní. To je aktuálně nabídka zájezdů v letní sezóně příštího roku.

Blue Style akce pro stálé zákazníky

Tento slevový kód uplatníte v poznámce při rezervaci nebo u pracovníka pobočky Blue Style. Jedná se o slevu 1000 Kč na zájezd! Tuto slevu můžete uplatnit, pokud jste již zažili cestu s CK Blue Style. Při rezervaci zájezdu na 30 a více dní ušetříte tisíc korun. Při závazné rezervaci zájezdu na 29 až 15 dní je sleva pouze 500 Kč na objednávku. Odlet za méně než 14 dní znamená nulovou slevu.

Jak zjistím aktuální promo akce Blue-Style.cz?

Blue-Style.cz nabízí mnoho promo akcí, které jsou pro vás přehledně a pravidelně aktualizovány. Na webu Blue-Style.cz, v e-mailech a SMS od Blue-Style, v newsletterech a na jejich facebookových stránkách se vždy včas dozvíte o všech slevách a akcích. Všechny slevy můžete také sledovat na našem webu, kde najdete veškeré informace o slevách na ubytování pro Blue-Style.

Blue Style FAQ

Zde jsou nejčastěji kladené otázky ohledně cestovníh kanceláře Blue Style:

Jaké nabízíte aktuálně promo akce Blue Style?

Aktuálně nabízíme například Blue Style promo akce na slevu 1000 Kč na zájezd, slevu 500 Kč na zájezd pro klienty 55+, nebo Blue Style Last minute nabídky mnoho dalších Blue Style promo akcí.

Jaké jsou nejpopulárnější destinace v CK Blue Style?

Nejpopulárnější destinace v nabídce CK Blue Style jsou dlouhodobě Řecko, Turecko a Egypt. Z exotických zimních dovolených pak například Zanzibar, Madagascar nebo Kapverdy, které se často objevují v atraktivních promo akcích.

Blue-style.cz výhody

Jaké výhody očekáváte při nákupu zájezdu s cestovní kanceláří Blue-style?

Děti zdarma a slevy pro dospělé
Parkování přímo u letiště
Kauce pouze 3000 Kč / osoba
Bezplatná přerezervace
Vrácení peněz v případě COVID-19
Bezplatné pojištění se vztahuje i na COVID-19 v destinaci

Blue Style reklamace

Pokud jste nebyli spokojen se svým zájezdem, je potřeba řešit proces Blue Style reklamace zájezdu. Reklamace doporučujeme řešit hned po zjištění ještě na místě v průběhu dovolené, jelikož pouze tak je možné operativně reagovat na vzniklý problém, a zajistit například přesun na jiný pokoj či do jiného hotelu. Zpětně po návratu do České republiky jsou reklamace v Blue Style již pouze obtížně řešitelné.

Reklamaci by měl zákazník oznámit delegátovi přímo v místě pobytu, případně kontaktovat cestovní kancelář telefonicky. Řešení reklamace je vždy individuální a záleží na možnostech delegáta, hotelu a požadavcích zákazníka.

Blue Style kontakt

Pokud hledáte Blue Style kontakt, zde jsou uvedené základní způsoby kontaktování cestovní kanceláře Blue Style.

Základní kontaktní kanál je Zákaznická linka Blue Style, kterou najdete na telefonním čísle +420 226 036 036. Tato kontaktní linka je k dispozici v následujících časech:

Po – Pá 8:00 – 20:00
So – Ne 10:00 – 20:00

Druhou možnoští je kontakt emailem přes adresu info@blue-style.cz.

Stejně tak můžete využít oficiální Kontaktní formulář na stránce www.blue-style.cz/kontakty/.

Pokud preferujete osobní kontakt, můžete CK Blue Style kontaktovat také na jedné z desítek poboček po celé republice. Pobočky mají individuální otevírací dobu a jejich aktuální seznam najdete na oficiálním webu CK Blue Style.

Sídlo společnosti a hlavní pobočka pro prodej zájezdů se nachází v Praze na adrese Jindřišská 27, Praha 1, 110 00. Otevírací doba této pobočky je

  • Pondělí – Pátek: 09:00–12:30; 13:30–18:00

Kontaktní informace jsou pak tel. +420 226 036 010 nebo email praha1@blue-style.cz.

Hledáte Blue Style slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Blue Style slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Blue Style sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 6%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano