Akce Direct.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Direct.cz

O Direct.cz

Vše děláme jednoduše, rychle, spolehlivě, přátelsky. Jsme Direct – pojišťovna pro lidi. Máme 430 000 klientů. Klienty nedržíme jako rukojmí a smlouvu můžete ukončit kdykoliv. Rychlost. Normální pojištění snadno sjednáte online i v appce, je férové a můžete ho kdykoliv zrušit. Sjednejte si pojištění aut, majetku, podnikání i cestovní pojištění.

Direct pojišťovna kontakt

Web – www.direct.cz

Youtube – www.youtube.com/c/directcz

E-mail: info@direct.cz

Telefon: 844 700 800 (účtují se standardní sazby)

Adresa: DIRECT Pojišťovna, a.s., Na Poříčí 1052/26, 110 00 Praha 1

Zákaznická podpora Direct Pojišťovny je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin.

Direct.cz slevový kód

Existuje mnoho způsobů, jak najít slevové kódy Direct.cz. Prvním způsobem je přihlásit se k newsletteru Direct.cz. Tímto způsobem získáte nejen slevové kódy, ale také pravidelné aktualizace o nových produktech, slevách a akcích. Dalším způsobem je sledovat Direct.cz na sociálních sítích, kde mohou být slevové kódy nabízeny prostřednictvím soutěží nebo jiných akcí.

Můžete také navštívit webové stránky specializované na slevové kódy, jako je například Slevokurzy.cz. Tyto webové stránky shromažďují slevové kódy z různých obchodů, včetně Direct.cz, a nabízejí je zdarma svým návštěvníkům. Stačí jen najít slevový kód pro Direct.cz a použít ho při nákupu.

Direct pojišťovna recenze

Na platformě Heureka.cz má Direct.cz vysoké hodnocení a většina zákazníků recenzuje tuto pojišťovnu kladně. Hodnocení se pohybuje okolo 4,5 z 5 možných bodů. Zákazníci chválí kvalitu služeb, dobré ceny a také možnost využití slevových kódů při nákupu.

Na platformě Zboží.cz je hodnocení Direct.cz také velmi pozitivní. Obchod má průměrné hodnocení kolem 4,8 z 5 možných bodů. Zákazníci zde ocenili snadné sjednání pojišťění a dobré ceny. Někteří zákazníci také zmiňují výborný zákaznický servis a snadnost nákupu na webu.

Hledáte Direct.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Direct.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Direct.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 4%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano