Expondo slevový kód -960 Kč sleva z nákupu nad 4800 Kč

Kupón
Expondo slevový kód -960 Kč sleva z nákupu nad 4800...Více

Expondo slevový kód -960 Kč sleva z nákupu nad 4800 Kč

Platí do 12. 5. 2024 Méně

O eshopu Expondo.cz

Expondo je online prodejce profesionálního vybavení, který působí ve více než 18 zemích Evropy. Naším posláním je poskytovat profesionálům a malým podnikům cenově dostupná zařízení, která splňují náročné kvalitativní požadavky našich zákazníků a pomáhají jim provádět svou práci co nejefektivnějším způsobem. Jádrem našeho podnikání jsou naše vlastní značky, které prodáváme výhradně my.

Ve velké míře jsme přítomni v různých digitálních kanálech a jako specialista na gastronomická zařízení a profesionální nástroje v různých sektorech naše jméno neustále roste. Hledáme publishery, kteří sdílejí vášeň pro naše poslání – poskytovat našim zákazníkům nejlepší možné vybavení za nejlepší možnou cenu. Oceníme, pokud umíte přesvědčit B2B zákazníky, profesionály a kutily. Mnohé z našich produktů jsou vhodné i pro běžné použití v domácnostech a poskytují kvalitní zařízení za rozumnou cenu, takže i B2C klienty zaujme množství našich spotřebičů, které stojí za koupi.

Expondo slevový kód

Svářečky, potřeby pro gastronomii, váhy. Žádné náklady na dopravu! 3 roky záruka na vše. Záruka nejnižší ceny. 3 roky záruka na vše. 30 dní na vrácení zboží. Zákaznická linka poradí. ‎Nářadí pro řemeslníky · ‎Aktuální slevy až 30% · ‎Získejte slevu 400Kč. Použijte Expondo slevový kód pro maximální slevu.

Expondo.cz doprava zdarma

Hledáte Expondo.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Expondo.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Expondo.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 16%
🚨 Výprodeje pravidelně
🚛 Doprava zdarma ne
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano