Eyerim.cz slevový kupón -20% sleva na vše

Kupón
Eyerim.cz slevový kupón -20% sleva na vše Platí do 17. 12....Více

Eyerim.cz slevový kupón -20% sleva na vše

Platí do 17. 12. 2023 Méně

XMAS20 Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Eyerim.cz slevový kupón – 23% sleva na vše

Kupón
Eyerim.cz slevový kupón - 23% sleva na vše Platí do 24....Více

Eyerim.cz slevový kupón – 23% sleva na vše

Platí do 24. 11. 2023 Méně

BF23 Zobrazit kupón
100% úspěšnost

O eshopu Eyerim

Na eyerimu najdete osvědčené modely i nejnovější kolekce světoznámých značek, jako jsou Ray-Ban, Polaroid, GUESS, Oakley, Versace, Prada a více než 70 dalších. Díky funkci virtuálního vyzkoušení je nákup slunečních nebo dioptrických brýlí jednodušší a výběr přehlednější. V průměru zákazníci na všech trzích utratí za nákup brýlí eyerim více než 90 eur.

Nákup dioptrických brýlí se díky eyerimu stal nejen snadným, rychlým, ale hlavně přínosným. Jednoduše vyplníte svůj předpis od očního lékaře online nebo jej přímo nahrajete jako fotografii. Navíc si můžete brýle vylepšit o filtr modrého světla, samozabarvovací (fotochromatické) čočky, sluneční dioptrie a mnoho dalšího. Můžete se spolehnout na certifikované čočky prvotřídní kvality.

Společnost eyerim přináší také atraktivní alternativu v podobě vlastních značek Kohe by eyerim a OiO by eyerim.

Kohe by eyerim

Jak napovídá název kolekce (anglicky “coherent” neboli “smysluplný, stálý”), kolekce Kohe v sobě spojuje funkčnost, pohodlí a nadčasovost za ty nejlepší ceny. Splňuje nejen všechny praktické potřeby, ale nabízí také stylové vyjádření vaší osobnosti. U těchto brýlí se můžete spolehnout nejen na skvělý styl, ale samozřejmě také na kvalitu – brýle Kohe obsahují certifikované čočky EssilorLuxottica s řadou vylepšení. Nadčasové obroučky jsou vyrobeny z kovu nebo acetátu – extrémně lehkého a pružného typu plastu.

Hledáte Eyerim.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Eyerim.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Eyerim.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 13%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano