Slevy až -30% na dámské kalhoty na eshopu Gant.cz

Sleva
Slevy až -30% na dámské kalhoty na eshopu Gant.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Gant.cz – doprava zdarma na vše

Sleva
Gant.cz - doprava zdarma na vše - Akce je automatická...Více

Gant.cz – doprava zdarma na vše – Akce je automatická a není omezená výší objednávky. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva: Svetry GANT se slevou 50 % a dopravou zdarma

Sleva
Sleva: Svetry GANT se slevou 50 % a dopravou zdarma
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

GANT akce: Mikiny se slevami -50% na Gant.cz

Sleva
GANT akce: Mikiny se slevami -50% na Gant.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Slevy až -50% na jarní obuv od GANT

Sleva
Slevy až -50% na jarní obuv od GANT
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sezónní slevy na Gant.cz pokračují! Nakupujte oblíbenou módu a doplňky o 30% levněji!

Sleva
Sezónní slevy na Gant.cz pokračují! Nakupujte oblíbenou módu a doplňky...Více

Sezónní slevy na Gant.cz pokračují! Nakupujte oblíbenou módu a doplňky o 30% levněji! Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O eshopu Gant.cz

Pokud si potrpíte na kvalitní, neformální a elegantní oblečení, značku Gant jste již určitě poznali. GANT je mezinárodní prémiová módní značka pro muže a ženy. Může kombinovat americkou ležérnost s evropskou elegancí. Je protkána bohatou výrobní tradicí a zaměřuje se hlavně na sportovní a elegantní oblečení vysoké kvality a stylu.

Jak mohu ušetřit při nákupu na Gant.cz?

Slevové poukázky samozřejmě nejsou jediným způsobem, jak s Gant.cz pracovat. Existuje více možností. V důsledku toho můžete za objednávku zaplatit pouze část původní ceny. Nakupovat můžete velmi pohodlně. Odpovězte, jak můžete ještě více využít na Gant.cz.

Ano, jedná se většinou o ležérní oblečení, které najdete v tomto obchodě. Přestože se nejedná o slavnostní modely, kvalita výrobků je opravdu výjimečně vysoká. V průběhu let, kdy se značka vyvinula, se rozrostla ve skutečně globální značku životního stylu. Nabízí nadčasový, ležérní a dokonale elegantní styl.

Jak získat slevový kód GANT

Zajímá vás, jak získat poukaz na slevu GANT? Zaregistrujte se do klubu Vermont přímo na webových stránkách obchodu a nepřijdete o slevu. Budete dostávat pravidelné informace o aktuálních slevách a čas od času budete mít příležitost získat slevový kupón GANT.

Na akci Shopping with ONA Dnes nebo Marianne Days nedostanete poukaz na slevu GANT.

Rovněž vám doporučujeme, abyste sledovali tyto stránky, na které zveřejňujeme slevové kupóny.

Slevy na Gant.cz

Stejně jako ostatní módní značky musí Gant přinést na trh nové kolekce. To je velká výhoda při hledání levného nákupu. Se sezónním výprodejem na Gant.cz si můžete koupit prémiové oblečení se slevou až 30%. Nepotřebujete nic ani slevový kód. Vyberou si zlevněné zboží a koupí ho za nižší cenu.

Slevové kupóny Gant

Pokud chcete nakupovat levně a snížit cenu zboží, které normálně nespí, potřebujete slevový kupón. Je určen pro nezlevněné, ale také zlevněné zboží – to je velká výhoda. Pokud zkombinujete již snížené zboží se slevovým poukazem, můžete použít až 50% z původních cen. Při nákupu prémiového oblečení Gant to může být až několik tisíc korun.

Historie firmy GANT

GANT je značka, která od roku 1949 nabízí oblečení s jedinečnou elegancí v kombinaci s nejvyšší kvalitou. Při psaní o sobě kombinují americkou nonšalantnost s evropskou elegancí. Původně jej založil Bernard Gantmacher, který se specializoval na ručně šité košile, které si rychle získaly oblibu po celém světě. Postupným přidáváním řady šatníků pro muže a ženy se GANT stala skutečně globální značkou životního stylu. Pak se tato značka rozšířila do dámských šatníků a je stále jednou z nejdůležitějších. Jejich hlavním cílem je inspirovat a dodávat energii a důvěru všem, kteří je potřebují.

GANT vrácení zboží

GANT přijímá vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

Musíte jen pečlivě zabalit zboží, abyste zabránili poškození nebo znečištění. Zahrňte do balíčku, který byl součástí balíčku, nebo který si můžete stáhnout zde, formulář pro výběr GANT. Poté vše odešlete přepravní společnosti. Chcete-li zboží vrátit zdarma, objednejte si vyzvednutí DPD zde.

Adresa pro odeslání zboží:
E-SHOP VERMONT Services Slovakia s.r.o.
Stará Vajnorská 11
Bratislava
831 04

Doprava zdarma Gant.cz

Velkou výhodou je, že e-shop Gant.cz nabízí dopravu zdarma. Vždy kupujete takto a nikdy nemusíte platit poštovné. To je obrovská výhoda oproti konkurenci. Jen málo online obchodů má dopravu zdarma bez podmínek, je možné až do určité částky – jednorázově 1 000 Kč.

Jak mohu vrátit zboží z GANT.cz?

Došlo během používání zboží k závadě? Pokazilo se něco? Podle zákona můžete podat stížnost do 24 měsíců od data nákupu. Zboží spolu s kopií dokladu o zaplacení a popsaným důvodem, proč chcete reklamovat zakoupené zboží, můžete zaslat na adresu: VERMONT Services s.RO, oddělení e-shopu, Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava . Společnost GANT vás bude telefonicky nebo e-mailem informovat o registraci vaší stížnosti. Do 3 dnů bude vědět, zda byla vaše stížnost vyřešena. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle 246 032 000 nebo pošlete e-mail na adresu info@gant.cz a kontaktujte firmu.

Hledáte GANT.CZ slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší GANT.CZ slevový kód 2023! Samozřejmostí u nás je také GANT.CZ sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 13%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano