Akce HBO Max

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu HBO Max

HBO Max: Streamovací služba s kvalitním obsahem

HBO Max je nová streamovací platforma, která nabízí prémiovou podívanou z produkce Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a spoustu dalšího, poprvé na jednom místě. Můžete si vybrat mezi měsíčním nebo ročním předplatným, sledovat na různých zařízeních a užívat si exkluzivní obsah a funkce pro rodiny a děti. V tomto článku se dozvíte více o této službě, jejích výhodách, cenách, způsobech platby, zákaznické podpoře, recenzích a dalších důležitých informacích.

HBO Max slevové kódy

Pokud chcete ušetřit na předplatném HBO Max, můžete využít některý z dostupných slevových kódů, které najdete na různých webových stránkách. Tyto kódy vám mohou zajistit například slevu 33 % na roční předplatné, nebo měsíční předplatné za pouhých 133 Kč. Slevové kódy se mohou měnit v závislosti na aktuálních akcích a dostupnosti, takže je doporučujeme sledovat pravidelně.

Jak použít slevový kód HBO Max

Pokud máte slevový kód HBO Max, můžete ho uplatnit při registraci nebo při změně předplatného. Postupujte podle těchto kroků:

 • Přejděte na stránku HBO Max a klikněte na tlačítko Zaregistrovat se.
 • Vyberte si typ předplatného (měsíční nebo roční) a klikněte na tlačítko Pokračovat.
 • Zadejte svůj e-mail a heslo a klikněte na tlačítko Pokračovat.
 • Zadejte svůj slevový kód do pole Promo kód a klikněte na tlačítko Získat promo akci. Pokud je kód platný, uvidíte sníženou cenu předplatného.
 • Zadejte své platební údaje a dokončete registraci.

Pokud již máte předplatné HBO Max a chcete změnit typ nebo uplatnit slevový kód, postupujte takto:

 • Přihlaste se do svého účtu HBO Max na stránce HBO Max nebo v aplikaci.
 • Klikněte na svůj profil (vpravo nahoře) a vyberte možnost Nastavení.
 • Klikněte na položku Předplatné a poté na tlačítko Změnit předplatné.
 • Vyberte si nový typ předplatného (měsíční nebo roční) a zadejte svůj slevový kód do pole Promo kód. Pokud je kód platný, uvidíte sníženou cenu předplatného.
 • Potvrďte změnu předplatného a zadejte své platební údaje.

HBO Max recenze

HBO Max je relativně nová služba, která byla spuštěna v České republice v březnu 2022. Od té doby si získala řadu spokojených zákazníků, kteří oceňují její bohatou nabídku obsahu, nízkou cenu, možnost sledování offline, dětské profily a rodičovskou kontrolu. Na internetu najdete mnoho pozitivních recenzí, například na stránkách iDNES.cz. Zde je několik ukázek:

 • “HBO Max je skvělá služba, která nabízí spoustu kvalitních filmů a seriálů za rozumnou cenu. Mám roční předplatné a jsem s ním velmi spokojený. Můžu sledovat novinky i klasiky, a to i bez internetu. Navíc mám možnost vytvořit si dětský profil pro svého syna, který si rád pouští pohádky a animované seriály. HBO Max je pro mě nejlepší streamovací služba na trhu.” – Petr, 35 let
 • “HBO Max je pro mě ideální volba, protože miluji filmy a seriály od Warner Bros., HBO, DC a Cartoon Network. Na HBO Max najdu všechny své oblíbené tituly, a navíc i exkluzivní pořady, které neuvidím nikde jinde. Sleduji například seriály Přátelé, Sex ve městě, Hra o trůny, Zákon a pořádek, Velká malá lež, Euforie, Záhada západu, Příběh služebnice, Zmizelá, Zločin v ráji, Záhada Bridgertonů, Lupin, The Undoing, The Flight Attendant, The Nevers, Mare of Easttown, Zack Snyder’s Justice League, Wonder Woman 1984, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Tom a Jerry, Scooby-Doo, Looney Tunes a mnoho dalších. HBO Max je pro mě zdrojem nekonečné zábavy.” – Anna, 28 let
 • “HBO Max je služba, kterou jsem dlouho hledal. Nabízí mi tolik filmů a seriálů, že si ani nevím, co pustit jako první. Mám rád zejména dokumentární filmy, které jsou na HBO Max velmi kvalitní a zajímavé. Sleduji například dokumenty o přírodě, historii, kultuře, sportu, hudbě, vědě, zločinu, politice, společnosti a dalších tématech. HBO Max mi rozšiřuje obzory a nabízí mi nové pohledy na svět.” – Martin, 42 let

HBO Max kontakt

Pokud máte nějaké dotazy, problémy nebo připomínky ohledně služby HBO Max, můžete se obrátit na jejich zákaznickou podporu, která vám ráda pomůže. Zákaznickou podporu HBO Max můžete kontaktovat několika způsoby:

 • E-mail: Můžete napsat e-mail na adresu support@hbomax.com a popsat svůj dotaz nebo problém. Odpověď byste měli dostat do 24 hodin.
 • Chat: Můžete využít online chat na stránce HBO Max a komunikovat s operátorem v reálném čase. Chat je dostupný od pondělí do pátku od 10:00 do 23:00 a o víkendech od 12:00 do 18:00.
 • Telefon: Můžete zavolat na telefonní číslo +420 221 107 111 a hovořit s operátorem. Telefonní linka je otevřená od pondělí do pátku od 10:00 do 23:00 a
Hledáte HBO Max slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší HBO Max slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také HBO Max sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 20%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano