Průměrná úspora 94 815 Kč na HypoGo.cz

Sleva
Na HypoGo.cz průměrně ušetříme každému zákazníkovi 94 815 Kč
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Porovnání nabídek všech hypotečních bank v České republice

Sleva
Porovnáme pro vás nabídky všech hypotečních bank v České republice...Více

Porovnáme pro vás nabídky všech hypotečních bank v České republice

Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Individuální podmínky a exkluzivní hypotéky!

Sleva
Individuální podmínky a exkluzivní sazby hypotéky!...Více

Individuální podmínky a exkluzivní sazby hypotéky! Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O společnosti HypoGO

Hypogo.cz vám pomůže najít vše, co potřebujete vědět o hypotékách, hypotékách v USA a možnostech refinancování domů. Pro lepší přehled o nabídkách bank na českém trhu je k dispozici bezplatná hypoteční kalkulačka, podle které se můžete rozhodnout. Vždy budete v obraze. HypoGo vám také přináší nejnovější zprávy z finančního sektoru. Půjčka na bydlení je nejběžnější formou půjčky na nákup, stavbu nebo rekonstrukci nebo dokončení nemovitosti. Refinancování hypotéky znamená splácení stávající hypotéky novou hypotékou, která obecně nabízí lepší podmínky. Hypotéka v USA znamená, že úvěrový produkt je poskytován bez prokázání účelu. Díky tomu si můžete koupit byt nebo dům, provádět rekonstrukce, ale také koupit nové auto. Před kontaktováním instituce to platí i pro výpočty na hypogo.cz. Musíte vědět, kolik si chcete půjčit, a prokázat svůj příjem. Existuje několik možností a jednotlivé trasy jsou ovlivněny situací. To lze doložit z bankovního účtu, zaměstnavatele nebo daňového přiznání k podnikání. Další příjem je součástí žádosti. Půjčka na bydlení nebo hypotéka je nejběžnější formou půjčky na financování nákupu, výstavby nebo rekonstrukce nemovitosti a je vázána na zástavní právo k nemovitosti. Přijatý úvěr je splácen v pravidelných splátkách podle dohodnutého splátkového kalendáře.

Kolik stojí HypoGO?

HypoGo je zcela zdarma a zdarma.

Proč používat HypoGO?

Díky HypoGO ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili hledáním bankovních obchodů. Získáte také nejlepší cenu za vás a v neposlední řadě vás náš odborník kdykoli podpoří.

HypoGO kalkulačka

Na domovské stránce hpogo.cz najdete 3 kalkulačky. Jeden pro tradiční hypotéky, druhý pro refinancování a druhý pro americké hypotéky. Mějte na paměti, že americké hypotéky bývají dražší než běžné hypotéky na bydlení. Můžete také zvolit dobu fixace a dobu splácení hypotéky. Hypogo.cz není poskytovatelem hypoték, ale komparátorem. Porovnejte ceny hypotečních bank v České republice: Hypoteční banka, Moneta, Oberbank, Česká spořitelna. Stavební spořitelna, MBank, UniCredit Bank a Komerční banka. HypoGO.cz – získejte nejlepší hypotéku na dům na trhu díky hypoteční kalkulačce! Porovná za vás nabídky všech hypotečních bank a doporučí nejlepší nabídky.

Hledáte HypoGO.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší HypoGO.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také HypoGO.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kupon
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 4%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma s kuponem
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano