Akce Knihcentrum.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Knihcentrum.cz

O eshopu Knihcentrum

V KNIHCENTRUM.CZ věříme, že má smysl číst – víme, jak knihy rozšiřují obzory, pomáhají bourat předsudky a rozvíjí fantazii. A taky že není nic hezčího, než když čte večer maminka nebo tatínek dítěti pohádku nebo když se celá rodina při cestě na dovolenou baví poslechem audioknihy.

Tip: Stačí objednat nad 899 Kč nebo si knihy vyzvednout. Doprava je pak zdarma. Čtěte ty největší bestsellery. Slevy až 20 % i na nové tituly. Doručení do úterý. Věrnostní program. Bezpečný a rychlý nákup. Ověřeno zákazníky: 98% Platba Benefit plus. Odměny za nákup.

Knihcentrum slevový kód

Pokud hledáte Knihcentrum slevový kód, jste na správném místě – na našem webu Slevokurzy shromažďujeme všechny aktuální Knihcentrum slevové kódy, akce, slevy, Black friday nabídky, výprodeje a slevové kupony. Všechny uveřejněné slevové kódy jsou manuální vyzkoušené a ověřené, takže si můžete být jisti že na vás čeká ta nejlepší Knihcentrum sleva.

Knihcentrum recenze

Knihcentrum recenze jsou velice pozitivní, zákazníci jsou s tímto eshopem spokojeni. Na Google má Knihcentrum.cz hodnocení 4.5 z 5 a celkem 346 recenzí. Na facebooku eshop dosáhl hodnocení 4.3 z 5. Známý srovnávač zboží Heureka.cz pak Knihcentrum hodnotí dokonce hodnocením 96%  s celkovou spokojeností 4.9 z 5.

Kontakt Knihcentrum.cz

Knihcentrum.cz má sídlo v Ostravě. Na webových stránkách eshopu najdete kontaktní informace, včetně telefonního čísla, e-mailové adresy a adresy sídla.

Vrácení zboží Knihcentrum.cz

Knihcentrum.cz umožňuje vrácení zboží do 14 dnů od doručení. Zboží musí být v původním obalu a nepoškozené. Vrácené zboží je zákazníkovi vráceno v plné výši.

Reklamace Knihcentrum.cz

Knihcentrum.cz se zavazuje k rychlému a snadnému vyřízení reklamací. Reklamované zboží je zákazníkovi vyměněno nebo vrácena peněžní částka.

Knihcentrum.cz je spolehlivý eshop s širokou nabídkou knih. Na svém webu nabízí slevové kódy, které můžete uplatnit na svůj nákup. Z recenzí lze vyčíst, že zákazníci jsou s nákupem na Knihcentrum.cz spokojeni.

Reálné recenze

Zde je několik reálných recenzí z webu Knihcentrum.cz:

 • “Doporučuji, knihy došly včas a v pořádku. Spokojenost.” – Petr N.
 • “Kniha byla přesně podle mých představ. Jsem spokojený.” – Jana K.
 • “Při nákupu jsem využil slevový kód a ušetřil jsem několik stovek korun. Jsem spokojený.” – Martin P.

Kromě knih Knihcentrum.cz nabízí také další zboží, jako jsou:

 • Učebnice
 • Dětské knihy
 • Mapy
 • Kalendáře
 • Hračky
 • Deskové hry
 • Puzzle
 • Papírenské zboží
 • Dárkové předměty

Eshop nabízí také možnost osobního odběru v jedné z více než 70 prodejen po celé České republice.

Hledáte Knihcentrum.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Knihcentrum.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Knihcentrum.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 16%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma s kuponem
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano