Akce Koupelny-Bernold.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Koupelny-Bernold.cz

O eshopu Koupelny-Bernold.cz

Rodinná společnost s více než 25letou tradicí a třetí generací Bernolda „na kapitánském můstku a u kormidla“. Eshop, koupelnové studio, realizační oddělení. Díky vysokým hodnotám objednávek je pro nás online prodej stále důležitější a věnujeme tomu maximální pozornost. O koupelně a vytápění víme téměř vše a naši zákazníci si nejvíce cení našich zkušeností.

Od armatur až po kompletní materiály pro renovaci koupelny je vybíráme, oceňujeme jednotlivě a dodáváme co nejrychleji. Široký sortiment (desítky tisíc produktů), vysoce kvalitní zákaznický servis, individuální přístup ke každé objednávce a podpora 7 dní v týdnu. To jsou naše hlavní konkurenční výhody.

Produkty nabízené na Koupelny-Bernold.cz

Kompletní nabídka koupelnového vybavení, bojlerů, ohřívačů vody, radiátorů, kuchyňských dřezů. Zboží v hodnotě od pár set korun po desítky tisíc. Celkem přes 30 000 článků a tisíce z nich okamžitě nebo do 3 dnů. Preferujeme české kvalitní výrobce a největší pozornost věnujeme těm v e-shopu a ve studiu.

Historie eshopu Koupelny Bernold

Je v provozu od roku 2008 a jeho poslední restyling je v roce 2020. V roce 2021 zpracujeme kolem 350 objednávek měsíčně v průměrné hodnotě 5 000 Kč.

Nejprodávanější produkty na Koupelny-Bernold.cz

kotle
koupelny
chladiče
Toalety
Sprchové kouty a dveře
Koupelnové žebříky
Designové radiátory
Kohoutky
Koupelnové skříňky

Hledáte Koupelny-Bernold.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Koupelny-Bernold.cz slevový kód 2023! Samozřejmostí u nás je také Koupelny-Bernold.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 6%
🚨 Výprodeje neustále
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano