Plastový kryt ISaprio – Bazinga 01 na Krytoo.cz

Sleva
Nejprodávanější plastové pouzdro iSaprio - Bazinga 01 - Samsung Galaxy...Více

Nejprodávanější plastové pouzdro iSaprio – Bazinga 01 – Samsung Galaxy A8 2018 na Krytoo.cz. Stylové ochranné pouzdro na telefon je vyrobeno z odolného plastu. Pouzdro je velmi tenké a lehké a dobře padne do ruky. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Krytoo.cz – slevový kód -20% sleva na všechno

Kupón
Sleva 20% na celý sortiment elektronického obchodu Krytoo.cz. Tento slevový...Více

Sleva 20% na celý sortiment elektronického obchodu Krytoo.cz. Tento slevový kupón použijte k uplatnění propagace. Se slevou si můžete koupit originální obaly a obaly na mobilní telefony všech světových značek vyráběných v České republice. Tento slevový kód platí do 12. ledna 2020. Méně

VANOCE Zobrazit kupón
100% úspěšnost

O společnosti Krytoo.cz

Originální pouzdra, pouzdra a pouzdra na mobilní telefony všech světových značek. Hledáte originální obaly a obaly na mobilní telefony? Pak jste u nás správně. Rozsah balení lze samozřejmě klasifikovat podle značky telefonu nebo tabletu. Najdete zde také další příslušenství pro telefony a tablety, například B. externí baterie, stojany, stojany, sluchátka, reproduktory, čočky, pera, sportovní vybavení, kabely, adaptéry, nabíječky, ochranné fólie a tvrzené sklo.

Značky pro Krytoo

Můžete si také koupit univerzální pouzdra na mobilní telefony, ve formě kabelky, tašky. Dodání zdarma od nákupu 600 korun. Ze značek Mabilas, na kterých se skříně vyrábějí, můžeme jmenovat Aligator, Baseus, Enkay, Gearmax, Haweel, Hoco, iSaprio, Itian, Kakapi, Lychee, Lopurs, Neuveden, Pofoko, Rock, Vmax, Zomei. Krytoo.cz je společnost specializující se na obaly a obaly pro mobilní telefony a tablety. Na rozdíl od obvyklých obchodů se Kratoo.cz vyrábí ve většině případů v České republice a přizpůsobuje se jednotlivým telefonům. Čína tedy neexistuje. Rozsah pokrytí se neustále rozšiřuje. Obchod v současné době nabízí obaly pro značky mobilních telefonů Apple, Samsung, Lenovo, Sony, Huawei, Xiaomi, HTC, LG, ASUS a Nokia. Četnost modelů se liší. Většinu modelů kryje Apple a jen velmi málo Nokia. Čas od času najdete různé univerzální obaly. U tabletů jsou k dispozici pouze pouzdra pro iPad.

Další sortiment na Krytoo

Kromě balení si můžete koupit také externí baterie, kabely a nabíječky, ochranné fólie a zesílenou paměť, držáky, čočky, zařízení, sluchátka, pera, sportovní výrobky nebo reproduktory. Kryty a kryty nabízené společností iSaprio jsou k dispozici pro většinu mobilních telefonů. Pokud vyberete a objednáte obálku, bude vytištěna. Obálky jsou na skladě, ale lze je na požádání vytisknout. Obal je vždy nový. Potisk je poté lakován ve výrobě. Je velmi vodotěsný a nemusíte si dělat starosti s vyblednutím nebo poškozením tisku. Barva má také velkou výhodu v tom, že se tisk snadno nepoškrábe.

Vlastní design obálky na Krytoo.cz

Nemusíte se tedy obávat, že by tlak v průběhu času odezněl jako některé levné obaly, které byly dovezeny pouze z Číny. Tisk obvykle trvá 1 až 2 dny. Poté by měl být kryt suchý po dobu 1 dne. Obal obdržíte přibližně třetí den po zadání objednávky. Výsledkem je, že kryt je matný a nevymkne se spod kontroly. Pak je váš telefon v bezpečí. Tisk se provádí v České republice a nezávisí na zahraničních produktech. To umožňuje společnosti Krytoo.cz kontrolovat kvalitu a vymýšlet originální výtisky, které nikdo nemá. Kryty jsou vždy na zadní straně telefonu. Kvalitní tisk je vždy umístěn na zadní straně telefonu a okraje jsou průhledné. Kryty však neslouží jako náhradní kryty baterií, jsou také další vrstvou, která chrání celý telefon.

Hledáte Krytoo.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Krytoo.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Krytoo.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 18%
🚨 Výprodeje pravidelně
🚛 Doprava zdarma ne
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano