500 Kč bonus pro nové zákazníky

Sleva
1. Nastavte mKonto 2. Zaplaťte 5krát platební kartou 3 Odměna...Více

1. Nastavte mKonto 2. Zaplaťte 5krát platební kartou 3 Odměna 500 Kč je vaše

mKonto je zdarma
 • otevřete a udržujte účet zdarma
 • výběry ze všech bankomatů nad 1 500 Kč v České republice i v zahraničí zdarma
 • všechny příchozí a odchozí platby zdarma
 • trvalé příkazy, inkasa a SIPO zdarma

Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Nejlevnější půjčka na českém trhu na mBank.cz

Sleva
Neholejte drahou půjčku! mPůjčka Plus - nejlevnější půjčka na českém...Více

Neholejte drahou půjčku! mPůjčka Plus – nejlevnější půjčka na českém trhu podle serveru bankovnipoplatky.com, organizátora průzkumu „Nejabsurdnější bankovní provize“. Pouze 10,4% RPSN (nejlepší na trhu) ve srovnání například s 12,2% u Komerční banky, 14,8% u Equa Bank a Raiffeisenbank nebo dokonce 22,7% u České spořitelny! Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O mBank

Osobní účet mKonto od mBank vám nabízí maximální pohodlí, které se skrývá ve snadném používání vašeho účtu bez zbytečných a skrytých nákladů. Hledáte banku, která je tu opravdu pro vás? Nebude vás obtěžovat svými odměnami, a pokud jí půjčíte své peníze, skutečně jí za vás zaplatí, nebo se alespoň nebudete dívat? mBank je takový. Ať už chcete účet, půjčku, hypotéku, kartu, spoření, pojištění nebo jiné služby, myslíme si, že budete s mBank.cz spokojeni.

S mKont máte ZDARMA

 • otevřít a udržovat účet
 • výběry ze všech bankomatů v České republice i v zahraničí, pokud vyberete alespoň 1 500 Kč (nebo odpovídající částku v cizí měně)
 • všechny přijaté a odchozí platby v České republice, včetně trvalých příkazů, inkas a plateb SIPO
 • Přijaté a odchozí platby SEPA v eurech
 • hotovostní vklady na účet v síti vkladových bankomatů
 • Možnost kontokorentu na účtu s úvěrovým limitem do 300 000 Kč

Výhody účtu mKonto u mBank

 • Otevřete si účet online během několika minut nebo kurýrem zdarma Správa účtu zdarma Všechny příchozí a odchozí platby v rámci České republiky jsou zdarma Nastavení, inkaso, SIPO a trvalé příkazy zdarma Zdarma Bezkontaktní platební karta Visa Classic měsíční elektronické účty jsou zasílány na váš e-mail zdarma až 3 výběry měsíčně v jakémkoli bankomatu v České republice zdarma Okamžité provádění plateb mezi účty mBank

Historie MBank

mBank vstoupila na český trh jako průkopník samoobslužného internetového bankovnictví v roce 2007 a mohla svým zákazníkům bezplatně nabídnout nejpoužívanější bankovní služby. Tento přidružený program se zaměřuje na mKonto high street produkt bez dalších poplatků as hodnotnou kartou doma i na cestách. Mbank byla první bankou, která svým zákazníkům nabídla samoobslužný model, ve kterém zákazník sám řídí své současné podnikání a nemusí chodit do pobočky. Kamenné pobočky se používají hlavně jako poradny nebo centra s možností získání hypotéky. Nejatraktivnějším osobním účtem pro mKonto jsou budoucí klienti banky. Tento účet má mnoho výhod.

Informace o účtu MBank

Správa účtu je zcela zdarma. Všechny přijaté a odchozí platby v rámci České republiky jsou zcela zdarma. Nabízejí tři výběry z bankomatů měsíčně. Měsíční elektronické výpisy jsou zákazníkům zasílány bezplatně e-mailem. Všechny platby mezi účty mBank se provádějí v reálném čase. Kromě svého osobního mKonta obdržíte bezkontaktní platební kartu Visa Classic, pomocí které můžete bezpečně platit v obchodech i online. V roce 2015 měla Mbank v České republice více než půl milionu zákazníků. Podle bankovnipoplatky.com je průměrný měsíční poplatek pro tuto společnost 182 Kč.

Hledáte mBank.cz (mKonto) slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší mBank.cz (mKonto) slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také mBank.cz (mKonto) sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 18%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma ne
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano