Akce Milenialcafe.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Milenialcafe.cz

 

✓ O produktech: Vždy pracujeme s čerstvou sklizní zelené kávy v prémiové kvalitě. Kávu pražíme každý den a ihned odesíláme. Odrůdy jsme vybrali tak abych si vybral každý a zároveň si vychutnal jejich rozmanitost a různorodost. Každá odrůda je pražena tak, aby co nejvíce vynikla její charakteristická chuť a vůně.

✓ O cílové skupině: Náš zákazník je typicky milovník kvalitní kávy ve věku 25 až 60 let. Firemní zákazníci tvoří 10 až 20% objednávek. Kávová sezóna je celoročně.

✓ O výhodách nákupu na našem eshopu: Kávu pražíme vždy čerstvou a objednávky odesíláme do 24 hodin od objednání. Doprava zdarma od 1000 Kč.

✓ O výkonu: Průměrná výše objednávky na eshopu je přibližně 1000 Kč. Vzhledem k poměrně nízké ceně produktů oproti konkurenčním pražírnám kávy dosahujeme na eshopu velmi vysokého konverzního poměru 8% – 12%. Zákazníci se často vracejí a to konverzní poměr a provize dále zvyšuje. Velkým lákadlem pro zákazníky jsou měsíční akční ceny na kávu měsíce a doprava zdarma již od 1000 Kč.

Zrnková káva – Nakupte kávu výhodně – Bezkofeinová káva

Zrnková káva do domácnosti nebo kanceláře. U nás nakupují všichni. Dopřejte si lahodný zážitek.

Hledáte Milenialcafe.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Milenialcafe.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Milenialcafe.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 23%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano