MojeMana.cz slevový kód na dárek zdarma

Kupón
MojeMana.cz slevový kód na dárek zdarma Platí do 31. 1. 2022...Více

MojeMana.cz slevový kód na dárek zdarma

Platí do 31. 1. 2022 Méně

MANA Taster pack jen za 269 Kč na Mojemana.cz

Sleva
MANA Taster pack jen za 269 Kč na Mojemana.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Mojemana.cz – slevový kupon -100 Kč na objednávku

Kupón
Mojemana.cz - slevový kupon -100 Kč na objednávku Pro získání...Více

Mojemana.cz – slevový kupon -100 Kč na objednávku

Pro získání kuponu klikněte na tlačítko, pozvěte někoho dalšího a za každého získáte tuto slevu + dotyčný také obdrží kupón ve stejné výši. Méně

8% sleva na předplatné na Mojemana.cz

Sleva
8% sleva na předplatné na Mojemana.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma na Mojemana.cz

Sleva
Neradi platíte za dopravu? V internetovém obchodě Mojemana.cz to nemusíte...Více

Neradi platíte za dopravu? V internetovém obchodě Mojemana.cz to nemusíte dělat! Stačí koupit více než 1 000 Kč a dopravu budete mít zdarma. Více informací o cenách pod 1000 Kč najdete na Mojemana.cz. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva 100 Kč

Sleva
Množstevní sleva při nákupu 2 kusů, až dalších 100 Kč...Více

Množstevní sleva při nákupu 2 kusů, až dalších 100 Kč při nákupu dalších kusů Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Jak získám další Mana slevový kód 100 Kč?

Pokud jste si již objednali Manu a jste spokojeni, obdržíte e-mailem žádost o kontrolu. Pokud jej napíšete, ihned obdržíte slevový kód MANA 100 Kč 🙂

MANA – potravinové čerpadlo

Ušetříte čas, peníze, námahu a zároveň doplníte potřebné živiny. Celý den můžete bez námahy jíst za méně než 200 Kč. Jedna porce stojí 40 Kč pro všechny aktuální nutriční potřeby. A MANA je šetrná k veganům, bez GMO a dalších zbytečných látek, které ovlivňují náš imunitní systém. MANA se také snaží jít o kilometr dál a být ve výrobě co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Jak mohu kontaktovat MANA?

Potřebujete radu nebo stížnost? Neváhejte kontaktovat společnost. Existuje několik způsobů, jak komunikovat s MANA. Zákaznický servis: +420 228 883 296 E-mail: podpora@mojemana.cz Fakturační údaje společnosti jsou: Nebeské laboratoře sro Přátelství 172/42, Uhříněves, 104 00 Praha 10, IČ: 03257398

NEBO MANA

My Mana je český startup, který díky úspěchu crowdfundingu může vytvořit nutričně kompletní jídlo v práškové formě, které obstojí v jakémkoli klasickém jídle dne. Mana si klade za cíl usnadnit lidem konzumaci vysoce kvalitních potravin bez nutnosti jejich přípravy. Připravte manu za minutu, jen nalijte prášek do vody, třepejte po dobu 30 sekund a máte hotovo. Mana není jen rychlé občerstvení nabité živinami, vitamíny, minerály, nízkým glykemickým indexem a 161 prokázanými přínosy pro zdraví, ale také nízkouhlíkovou stopou. Proto je to ekologické. My Mana nabízí několik způsobů, jak ušetřit na nákupech. Ušetříte v e-shopu se slevovými kódy, cashbackem nebo klasickými slevami. Zjistěte, jak ušetřit na My Mana a nakupujte za nejnižší cenu.

Jak získat slevový kupón My Mana

Slevové kódy My Mana jsou skvělý způsob, jak ušetřit. Pokud chcete dostávat slevové poukázky My Mana, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje, ve kterém pravidelně připravujeme slevy, slevové kódy a speciální nabídky z mnoha e-shopů. My Mana nabízí slevové poukázky na různé akce.

Slevy v Maně – výprodej, Černý pátek …

Když si koupíte My Mana, získáte slevy na různé akce, které My Mana pořádá po celý rok. Například při příležitosti My Mana Black Friday nebo jako letní výprodej My Mana a další. Moje mana nabízí slevu, a to jak ve formě slevového kupónu, tak klasickým způsobem. Moje mana také nabízí mnoho slev kromě obvyklých slev. Snadno a přehledně je najdete na našem portálu. Množstevní sleva Moje mana je automaticky zahrnuta do nákupu několika balíčků Many.

Moje many doprava a poštovné zdarma

Moje bezobslužná přeprava se vztahuje na všechny objednávky nad 50 $. Moje mana automaticky obdrží dopravu zdarma, když k této částce přidám položky. Pokud zásilku neobdržíte, poštovné vás bude stát od 69 Kč.

Mana zdarma

Ve větších městech můžete někdy na některých marketingových akcích získat manu zdarma. I když tato možnost není pro manu vždy k dispozici, můžete získat manu zdarma po celý den, pokud jste ve správný čas na správném místě.

Co nabízí Mojemana.cz

Na Mojemana.cz si můžete zakoupit zlevněný Mana Liquid Drink, verzi s dehydratovaným práškem, který se snadněji připravuje kdekoli díky praktičtější velikosti nebo limitované edici Mana. Stojí za to koupit větší balení a získat dopravu zdarma od 1 000 Kč.

Použití nápojů / jídla

Výrobce tvrdí, že manu lze do jisté míry použít jako zdravé jídlo, protože mana obsahuje vše potřebné pro vaše tělo. Praktická aplikace však spíše nahradí rychlé občerstvení, pokud máte nedostatek času a potřebujete si pospíšit. Přesto mít doma několik balíčků může být dobrý nápad, pouze v akutních případech, kdy nemůžete držet krok s běžnou stravou a potřebujete, aby vaše tělo chodilo. To vše může být výhodnější se slevovým kupónem na Mojemana.cz

Hledáte Mojemana.cz MANA slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Mojemana.cz MANA slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Mojemana.cz MANA sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 9%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano