Online kurz Stop tahání na OnlinePsiSkola.cz

Sleva
Online kurz Stop tahání na OnlinePsiSkola.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Online kurz Základní poslušnost pro štěňata na Onlinepsiskola.cz

Sleva
Online kurz Základní poslušnost pro štěňata na Onlinepsiskola.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O eshopu Onlinepsiskola.cz

Online psí škola (onlinepsiskola.cz nabízí největší počet kurzů pro psy, které můžete absolvovat doma. Máte pocit, že váš pes má větší zájem než vy? Styďte se před ostatními majiteli psů, protože váš neposlouchá. Rozumíte Nejste váš pes? Odmítáte cvičit? Onlinepsiskola.cz vám pomůže porozumět jazyku vašeho psa.

Online kurz Onlinepsiskola Základní poslušnost pro štěňata

Pro štěně od 8 týdnů do přibližně šesti měsíců. Na kurzu najdete vše v kurzu pro dospělé psy a také mateřskou školu pro štěňata – to nejdůležitější, co každý majitel štěněte potřebuje vědět. Chůze, kousání, nelze podceňovat a další. Celkem 9 zvláště důležitých lekcí.

Výsledkem úspěšně dokončeného kurzu je pes, kterého můžete kdykoli pustit, protože se rozběhne při prvním zavolání. Už se nemusíte za ostatní majitele psů stydět, protože váš pes ovládá povely ještě lépe. Kromě toho si trénink užijete stejně jako váš pes. Budete se těšit na další lekci společně. Pes s vámi bude plně pracovat, protože si je jistý svými povely, zná limity a bude vám důvěřovat. Tato myšlenka není nereálná. To lze provést za několik týdnů.

Jak mohu použít slevový kód Onlinepsiskola.cz?

Při nákupu můžete použít slevové kódy. Při nákupu se v objednávce nad výběrem platební metody zobrazí pole „Slevový kupón“, ve kterém zadáte kód a potvrdíte tlačítkem „Použít“. Pokud je kód platný, získáte okamžitou slevu.

Historie Onlinepsiskola.cz

Začali jsme v České republice v roce 2015. V roce 2019 jsme oficiálně rozšířili naše aktivity na Slovensko. A nyní, v roce 2020, se nám podařilo rozšířit nabídku našich online kurzů do Polska. Jsme velmi vděční, že můžeme pomoci tisícům chovatelů psů vychovávat jejich psy z pohodlí jejich domova.

Hledáte Onlinepsiškola slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Onlinepsiškola slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Onlinepsiškola sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 15%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano