Akce OXE.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu OXE.cz

O eshopu OXE.cz

Firma RICOM secure s.r.o., která provozuje internetový obchod Oxe.cz, je výhradním dovozcem značek OXE, AVTECH a KeepGuard na český, slovenský a celkově evropský trh. Firma RICOM secure s.r.o. obchoduje po celé Evropě prostřednictvím jazykových mutací webu Oxe a evropských marketplaces. Produkty výše uvedených značek máme na skladě v dostatečném množství, ihned k expedici. Nabízíme kvalitní technickou i servisní podporu. Naším cílem je spokojený zákazník. Důležitá pro nás je i zpětná vazba od zákazníka, na jejímž základě pak inovujeme námi dovážené produkty tak, aby byly uživatelsky co nejvíce přívětivé. Maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji se věnujeme více než 15 let, máme zázemí ve spolehlivé a finančně silné skupině VIPS group, disponujeme velkými skladovými prostory, se stálým a přátelským kolektivem se stejnými obchodními cíli. Zakládáme si na upřímném a férovém přístup jak k našim zákazníkům, tak k našim obchodním partnerům.

Oxe.cz je specializovaný internetový obchod zaměřující se na prodej fotopastí, myslivecké optiky, elektrocentrál, powerbank, inspekčních kamer, kamerových a zabezpečovacích systémů, přístupových systémů a kancelářských telefonů. Kromě toho je v nabídce také velké množství spotřební elektroniky, jako jsou kamery do auta, policejní kamery, GPS lokátory, SmartWatch, chytré Bluetooth helmy na kolo, světla a čelovky, bezkontaktní teploměry, videochůvičky, dětské LED čelovky s motivy zvířátek a mnoho dalšího.

O kvalitě našich služeb vypovídá mimo jiné i Heuréka certifikát „Ověřeno zákazníky“, který si dlouhodobě a stabilně udržujeme. To, že je u nás zákazník na prvním místě dokládáme také činy a různými akcemi orientovanými na naše zákazníky.

Proč nakoupit na Oxe.cz?

Profesionálové ve svém oboru – víme, co prodáváme a dokážeme náležitě a odborně poradit zákazníkům při výběru vhodného produktu.
Jsme výhradní dovozci značek OXE, AVTECH a KeepGuard na evropský trh.
Máme více než 15 let zkušeností v maloobchodě a velkoobchodu.
Rychlé doručení objednaných produktů.
Dlouhodobě si držíme Heuréka certifikát „Ověřeno zákazníky“.
Široká nabídka produktů, kterou neustále rozšiřujeme dle aktuálních trendů.
K vybraným produktům dáváme příslušenství a dárky zdarma (například pro fotopasti nebo bezkontaktní lékařský teploměr).
2% sleva pro registrované na celý sortiment na Oxe.cz.
2% sleva při nákupu nad 10 000 Kč s DPH (slevy se kombinují, v případě registrace a nákupu nad 10 000 Kč s DPH je výsledná sleva 4 %!).
Nad 7 500 Kč s DPH je doprava ZDARMA (na vybrané produkty je doprava zdarma i při nižší pořizovací ceně).
Nabízíme možnost volby přepravy mezi PPL (doručení na adresu) a Zásilkovnou (doručení na výdejní místo),
Samozřejmostí jsou také různé druhy platby (platba online kartou, bankovním převodem nebo dobírkou).
Slevové akce, pravidelný newsletter.
Jsme přátelský kolektiv s férovým přístupem.

OXE slevový kód

Fotopast OXE Gepard · OXE Power · OXE Lovecká optika · OXE Viper · OXE Panther · Fotopast OXE Spider 4G · Fotopast OXE Wifi Lovec RD3019. Použijte Oxe slevový kód pro maximální slevu.

OXE.cz doprava zdarma

Hledáte OXE.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší OXE.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také OXE.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 17%
🚨 Výprodeje občas
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano