Akce Realfoot.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Realfoot.cz

O eshopu Realfoot.cz

Boty pro plně přirozený pohyb – lepší tvar, více místa pro prsty, funkčnější podrážka. České barefoot boty s největším prostorem pro prsty na světě. Objednávejte zde! doprava zdarma.

Vyvíjeli jsme je přes 3 roky a vývoji předcházely další 3 roky zkoumání chodidel, poznávání jejich potřeb, testování desítek barefoot i nebarefoot bot a také práce s lidmi (s dětmi, s lidmi jejichž chodidla měla speciální potřeby, s těmi jež měli s chodidly všemožné potíže). Výsledkem je bota, ve které chodidlo funguje! Bota, která mu dovolí přirozeně reagovat na podněty z podkladu po kterém šlapeme, zároveň jej ale chrání a dokonce podněcuje jeho přirozené mechanismy a zlepšuje chůzi na tvrdém městském povrchu.

To vše díky speciální skladbě podrážky a vlkádací stélky, unikátnímu tvaru který dává prostor, zároveň ale pevně drží v místech, kde to chodidlo potřebuje a dalším inovacím, které u jiných bot nenajdete.

Realfoot.cz slevový kód

Aktuální Realfoot.cz slevový kód najdete přímo na této stránce. Všechny slevové kódy jsou manuálně otestované před publikací a zaručeně funkční v době publikování. Stejně tak zde najdete Realfoot slevy, akce, slevové kupony, Black Friday nabídky a další výhodné možnosti nákupu.

Realfoot.cz recenze

Realfoot.cz recenze zatím nejsou k dispozici, jelikož se jedná o nový eshop.

Hledáte Realfoot.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Realfoot.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Realfoot.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 12%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma ne
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano