Akce Rolser.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Rolser.cz

O eshopu Rolser.cz

1. Doprava zdarma již od částky 999 Kč

2. Nadstandardní záruka 3 roky!

3. Prodloužená lhůta na vrácení zboží
Čtrnáctidenní zákonná lhůta na vrácení zboží zakoupeného přes internet se nám nezdála dost dlouhá. Stát se může cokoliv a vám pak doma zůstane produkt, pro který nemáte využití. Proto jsme se rozhodli prodloužit vám možnost vrácení zboží na 45 dnů.

4. Garance okamžité výměny zboží
Naši dodavatelé Brabantia a Curver věří kvalitě svých výrobků na 100 %. Proto přišli s obrovskou výhodou – garancí okamžité výměny zboží. Jakmile se vám v záruční době výrobek porouchá, my ho odešleme do jejich servisu a vám pošleme ihned nový.

5. Neplatíte poplatky za zabalení zboží
U nás neplatíte u žádné objednávky balné. Přesto si dáváme s balením každého výrobku záležet. Používáme profesionální krabice z pevného kartonu a nešetříme s bublinkovou fólií.

6. Infolinka od rána do večera
Máte dotaz ke zboží, způsobu nákupu, reklamaci, nebo jen potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefonní číslo + 420 777 946 723. Jsme tady pro vás od 9:00 do 21:00 hod. Volat můžete i víkendu

Rolser.cz slevový kód

Aktuální slevové kódy do eshopu Rolser.cz najdete přímo na této stránce. Všechny slevové kupony Rolser jsou ručně odzkoušené a funkční v době publikování.

Hledáte Rolser.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Rolser.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Rolser.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 18%
🚨 Výprodeje pravidelně
🚛 Doprava zdarma s kuponem
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano