Akce Seyes.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Seyes.cz

O eshopu Seyes.cz

3D GEN™ je nejmodernější přístup k výživě a hubnutí

Odborníci jsou u nás na prvním místě. O naše klienty se postará tým lékařů a specialistů v oboru výživy, lékařské genetiky, fyzioterapie, ortopedie, kardiologie, neurologie a fitness. 3D GEN™ je kombinace genetického vyšetření, biochemického vyšetření krve a 3D diagnostiky těla. V tom, kolik vážíme a jak naše postava vypadá, hrají 40 – 60% roli geny. Genetické faktory ovlivňují energetickou rovnováhu podle toho, jak moc a co jíme a jak rychle dokážeme energii spálit.

Genetické vyšetření Seyes

Naše genetické vyšetření v největším soukromém výzkumném pracovišti v ČR se statutem Znalecký ústav v oboru genetika a nestátní zdravotnické zařízení se zaměřuje na devět primárních genetických dispozic, tedy vloh, jejichž znalostí dokážeme přirozeně redukovat váhu.

3D diagnostika Seyes

Podstatou 3D diagnostiky je detailní nasnímání těla do 3D modelu. Během hubnutí dokážeme s přesností na milimetry identifikovat změny v objemu jednotlivých partií, v držení těla a v poměru svalové hmoty k tuku, díky čemuž umíme dokonale optimalizovat další postup pro co nejrychlejší výsledek.

Po dosažení požadovaného výsledku si klient umí přesně porovnat 3D model své postavy před a po ukončení hubnutí.
Cena služby: 999 Kč
Služba zahrnuje:

3D diagnostiku těla v hodnotě 1 990 Kč
diagnostiku metabolismu na certifikovaném zdravotnickém přístroji v akční ceně 288 Kč
doplněk stravy GASTRO Veritas na 7 dní v hodnotě 400 kč
konzultaci před biochemickým krevním vyšetřením a genetickým vyšetřením
konzultaci s diplomovanou výživovou poradkyní v rozsahu 1 hodiny

Silné stránky institutu Seyes

Kompletní lékařský tým
Diplomovaná výživová poradkyně
Certifikované diagnostické zařízení
Nejlépe hodnocený výživový institut v Praze
Vysoká míra spokojenosti klientů s dosaženými výsledky
Osobní přístup

Seyes.cz slevový kód

Aktuální slevové kódy do eshopu Seyes.cz najdete přímo na této stránce. Všechny slevové kupony Seyes jsou ručně odzkoušené a funkční v době publikování.

Hledáte Seyes.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Seyes.cz slevový kód 2023! Samozřejmostí u nás je také Seyes.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kupon
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 5%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma s kuponem
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano