Akce Telly.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Telly.cz

O eshopu Telly.cz

V pestré programové nabídce si najde každý to své, kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů nabízí také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP.

Nabídka televize Telly

Telly nabízí až 127 kanálů, z toho 76 v HD kvalitě, které je možné sledovat na 4 zařízeních současně a bez příplatku, přetáčení reklam nebo zastavení a zpětné zhlédnutí obrazu a využití 7denního archivu, a to po celé EU.

Výhody Telly.cz

Telly za 200 Kč měsíčně. Akce: dáme vám 126 programů + dárek. Nejstabilnější TV. Všechny oblíbené funkce tj. přehrání 7 dní zpětně, uložení na 30 dní jsou 100% dostupné. Satelitní televize a internetová televize v HD kvalitě po celé ČR. Více něž 100 kanálů všech žánrů. DSL či optický internet.

Hledáte Telly.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Telly.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Telly.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kupon
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 15%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma v promo akcích
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano