Akce Urbane.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Urbane.cz

O eshopu Urbane.cz

Jízda na kole je jednoduše způsob, jak si svoje město užít. Po vzoru mnoha kulturních metropolí celého světa vám společnost urbane. Společnost urbane exkluzivně zastupuje značku tokyobike v České republice a na Slovensku. Kola je možné vyzkoušet v pražském Karlíně, případně objednat online s dopravou zdarma až k vám domů.

Urbane.cz slevový kód

Všechny aktuální Urbane.cz slevové kódy, slevy, akce, slevové kupony, Black Friday nabídky a výprodeje najdete přímo na této stránce.

Urbane.cz recenze

Urbane.cz recenze jsou skvělé, na Google Maps má eshop pouze dokonalé hodnocení 5 z 5 při 13 recenzích.

Hledáte Urbane.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Urbane.cz slevový kód 2023! Samozřejmostí u nás je také Urbane.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kupon
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 7%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano