Akce Vavex.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Vavex.cz

Vavex.cz je internetový obchod, který se specializuje na prodej tapet na zeď, fototapet, lišt, dekorací a samolepicích fólií. Nabízí více než 15 000 druhů tapet od různých výrobců, včetně vlastní značky Vavex, která je jediným výrobcem tapet v České republice. V

avex.cz také poskytuje služby tapetáře, poradenství a inspiraci pro zařízení interiérů. Vavex.cz má své kamenné prodejny v Praze, Příbrami, Teplicích a Ostravě, kde si můžete prohlédnout vzorníky a showroomy tapet. Vavex.cz má také vlastní centrální sklad v Příbrami, odkud zasílá zboží po celé České republice.

Vavex.cz je na trhu již od roku 1990 a má vysoké hodnocení od zákazníků. Pokud hledáte kvalitní, stylové a cenově dostupné tapety na zeď, Vavex.cz je pro vás správnou volbou.

Hledáte Vavex.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Vavex.cz slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Vavex.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 22%
🚨 Výprodeje pravidelně
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano