Akce Wolt

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Wolt

O eshopu Wolt

Vyberte restauraci. Zvolte si jídlo. Potvrďte objednávku. O zbytek se postaráme my! Honí vás mlsná? Jedno swajpnutí a jídlo je na cestě. Nejlepší jidlo ve městě! Doručeno až ke dveřím.

Nechajte si doručiť chutné jedlo z najlepších reštaurácií alebo si nechajte doručiť potraviny podľa vlastného uváženia. Wolt poskytuje skvelú technológiu a vzrušujúci potenciál rastu. Staňte sa súčasťou tohto partnerstva.

Wolt NIE JE len ďalšia spoločnosť na rozvoz jedla!
„Sme odhodlaní urobiť z miest, v ktorých pôsobíme, lepšie miesta pre život. Sme tiež odhodlaní robiť správnu vec voči našim tímovým kolegom, partnerom, zákazníkom a širokej verejnosti.“

Wolt slevový kód

Aktuální slevové kódy Wolt najdete přímo na této stránce, stejně jako další slevy, akce, výprodeje nebo Black Friday nabídky. Všechny slevové kódy jsou manuálně ověřené a funkční v době publikování.

Hledáte Wolt slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Wolt slevový kód 2023! Samozřejmostí u nás je také Wolt sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie sleva
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 23%
🚨 Výprodeje pravidelně
🚛 Doprava zdarma s kuponem
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano