Akce Zazumi.cz

Prohlédněte si akční nabídku v eshopu Zazumi.cz

O eshopu Zazumi.cz

Ani květina není křivá. Květinu nerozlomíme, abychom nerozlili hlínu, běžný přepravní box nemůže zaručit. Proto jsme vymýšleli a testovali, dokud nevznikl box ZAZUMi. Náš speciální přepravní box dokáže dodat i ty nejkřehčí orchideje. Na této stránce najdete všechny Zazumi slevové kódy aby byl váš nákup v tomto eshopu co nejvýhodnější.

Proč nakupovat na Zazumi.cz

Co říkáte na tu nejlepší čokoládu nebo poctivý kachní koláč? Kromě chuťových pohárků polechtáme i váš čich. Vůně levandulového pole, čerstvého manga nebo sladkého kokosu – jakoukoli vůni máte rádi, dostanete ji v ZAZUMI. A je toho víc. Designové dekorace do bytu zkrášlí váš domov, kvalitní zahradní a grilovací zařízení zlepší exteriér. Každý nabízený produkt má naše motto: ZAZUMi = Home & Garden Boutique.

Výhody nákupu na Zazumi.cz

Jsme rychlí. Zboží, které bylo objednáno do 14:00 v týdnu, nás ten den opouští. Obvykle dorazí do 24-48 hodin. Můžete si být jisti, že rostliny a vše ostatní jsou čerstvé. Nabízíme dodání zásilkovým prodejem, GLS, DPD a dovoz nadrozměrného zboží paletovou přepravou GEIS. Osobní odběr v Českých Budějovicích je zdarma. Neplatíte ani za platbu – je zdarma kartou, bankovním převodem nebo na dobírku.

Nejprodávanější produkty Zazumi

Únor-květen: balkony, letničky, bylinky
Květen-srpen: dekorace, zahradní a grilovací příslušenství, ovoce, zahradní stromy a rostliny
Srpen -říjen: podzimní rostliny – vřes, vřes, drátovec, hebe, chryzantémy
Říjen-prosinec: návrh dekorací na Vánoce, vánoční stromky a hvězdičky
Celoročně: pokoje, delikatesy, dekorace

Hledáte Zazumi.cz slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Zazumi.cz slevový kód 2023! Samozřejmostí u nás je také Zazumi.cz sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie promo kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 19%
🚨 Výprodeje často
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano