Fischer.cz slevový kód -2000 Kč sleva na zájezdy do Maroka a na Kypr

Kupón
Fischer.cz slevový kód -2000 Kč sleva na zájezdy do Maroka...Více

Fischer.cz slevový kód -2000 Kč sleva na zájezdy do Maroka a na Kypr

Platí do 7. 4. 2024 Méně

Fischer.cz slevový kód -1000 Kč sleva na zájezdy do Turecka

Kupón
Fischer.cz slevový kód -1000 Kč sleva na zájezdy do Turecka...Více

Fischer.cz slevový kód -1000 Kč sleva na zájezdy do Turecka

Platí do 30. 4. 2023 Méně

CK Fischer Egypt Last minute již od 6790 Kč

Sleva
CK Fischer Egypt Last minute již od 6790 Kč
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Fischer Last Minute: aktuální nabídka

Sleva
Fischer Last Minute: aktuální nabídka
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

CK Fischer All Inclusive již od 9990 Kč

Sleva
CK Fischer All Inclusive již od 9990 Kč
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

CK Fischer sleva -5% pro pojištěnce ČPZP

Sleva
CK Fischer sleva -5% pro pojištěnce ČPZP Sleva platí od...Více

CK Fischer sleva -5% pro pojištěnce ČPZP

Sleva platí od 1.1.2022 do 31.12.2022 a je poskytována pojištěncům České průmyslové zdravotní pojišťovny, pojištěnec se při nákupu prokáže svým průkazem zdravotního pojištění. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Fischer děti zdarma k zájezdu!

Sleva
Fischer děti zdarma k zájezdu!
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

CK Fischer First Minute zájezdy

Sleva
CK Fischer First Minute zájezdy
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

CK Fischer Omán 2022: exotická dovolená již od 21990 Kč

Sleva
CK Fischer Omán 2022: exotická dovolená již od 21990 Kč
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O CK Fischer

CK FISCHER spolu s obchodními značkami NEV-DAMA, eTravel a Privileq reprezentuje FISCHER GROUP – největší cestovní skupinu v České republice s více než 450 tisíci klienty a ročním obratem přesahujícím 6 miliard korun.

Od května 2020 je FISCHER GROUP po boku CK EXIM tours členem silné německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik.

CK Fischer destinace

CK FISCHER se specializuje na letecké zájezdy do přímořských oblastí. Nabízí maximální kvalitu služeb a širokou paletu možností pro jakýkoliv rozpočet, ať už její klienti chtějí vyrazit:

  • výhodně na evropské pláže,
  • na opačnou stranu zeměkoule za exotikou,
  • za poznáním nejkrásnějších koutů světa,
  • na plavbu luxusní lodí kolem Středozemního moře,
  • objevovat krásu světových metropolí na prodlouženém víkendu,
  • na romantické líbánky nebo svatbu na pláži,
  • na dovolenou s golfem.

Fischer Last minute

CK Fischer last minute nabízí zájezdy s odjezdem do několika dnů, maximálně týdnů za výhodných podmínek. Tyto zájezdy mají často až 60% slevy oproti ceníkovým cenám, protože je cestovní kancelář potřebuje na poslední chvíli obsadit. Aktuální nabídku CK Fischer last minute zájezdů najdete po kliknutí na odkaz na této stránce.

Fischer pobočky

CK Fischer pobočky jsou rozmístěné po celé České republice a vy si tak můžete snadno zarezervovat vaši vysněnou dovolenou osobně na pobočce. V dnešní době je stále běžnější rezervovat zájezdy také přímo přes internet, bez návštěvy pobočky. Ceny a sortiment zájezdů je skrz oba tyto kanály stejný.

Fischer kontakt

Aktuální Fischer kontakt je následující:

Tel. linka: 255 787 000

Kontaktní email: info@fischer.cz

Kontaktní formulář: na webu Fischer

Hlavní pobočka CK Fischer Praha:

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Babákova 2390/2
Chodov, 148 00 Praha 4
Česká republika

Fischer slevový kód

Pokud hledáte CK Fischer slevový kód, jste na tom správném místě. Na této stránce nabízíme aktuální přehled Fischer slevovových kódu a dalších zajímavé Fischer slevy, akce, výprodeje a Black friday nabídky. Všechny slevy jsou před přidáním ručně ověřené, takže máte vždy jistotu že daný slevový kód je v době publikování funkční.

Fischer sleva O2

Mnoho zákazníků hledá slevu v rámci akce Fischer sleva O2. Mobilní operátor O2 nabízel historicky slevu pro své klienty u CK Fischer na veškeré zájezdy ve výši 5-10% z ceny zájezdu. Bohužel tato spolupráce a sleva již byla ukončena, momentálně tak nemohou zákazníci operátora O2 využít žádnou slevu u CK Fischer.

CK Fischer FAQ

Zde jsou často kladené otázky (FAQ) ohledně cestovní kanceláře Fischer:

Jaké nabízíte aktuálně slevové kódy Fischer?

Aktuálně nabízíme například Fischer slevové kódy na slevu 5% pro klienty pojišťovny ČPZP, First minute zájezdy se slevou až 60%, výhodné Fischer Last minute nabídky mnoho dalších Fischer slev a slevových kuponů.

Jak mohu získat platný CK Fischer slevový kód?

Pokud hledáte Fischer slevový kód sledujte naši stránku, kde najdete vždy aktuálné slevové kódy a promo akce, případně se přihlašte k oficiálnímu newsletteru CK Fischer. Eshop pravidelně emailem informuje o nových slevových akcích a slevových kodech.

Fischer recenze

CK Fischer je přední česká cestovní kancelář s dlouhou historií a mezinárodním zázemím. Jedná se tak o bezpečnou volbu a recenze Fischer jsou veskrze pozitivní. Zákazníci mohou počítat s kvalitním servisem, dobrou komunikacím a pojištěním pro případ nenadálých problémů.

Fischer sleva VZP

Velice populární Fischer sleva VZP byla možnost získat slevu 5% z ceny jakéhokoliv zájezdu pro pojišťěnce VZP v rámci jejich programu Klub Pevného Zdraví. Bohužel tato Fischer sleva pro klienty VZP již není momentálně aktivní, spolupráce mezi těmito firmami byla ukončena. Klienti VZP ale můžou využít speciální slevu pro pojištěnce u cestovních kanceláří Exim Tours, Alexandria a Blue Style.

CK Fischer pobočky

Cestovní kancelář Fischer má pobočky po celé České republice. Firma operuje s velice širokou sítí celkem 221 poboček v ČR, takže je pokryta opravdu úplně celá republika. V každém trochu větším městě najdete pobočku CK Fischer. Jenom v hlavním městě Praze provozuje Fischer více než 20 poboček. Kompletní seznam poboček včetně kontaktů a otevírací doby najdete na tomto odkazu na oficiálním webu Fischer.

Hledáte Fischer slevové kupony? Kuponový portál Slevokurzy.cz nabízí pouze ten nejlepší Fischer slevový kód 2024! Samozřejmostí u nás je také Fischer sleva, abyste ušetřili ještě více při vašem nákupu! Každý den pro váš rozšiřujeme naší databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z celého českého onlina světa eshopů.


S webem Slevokurzy můžete nakupovat levněji! Slevové kupóny a kódy stačí zadat v průběhu vaší objednávky v nákupním košíku, či před platbou. Vybraná sleva se okamžitě aktivuje a zaplatíte tak méně za váš nákup. Všechny slevové kupóny jsou u nás manuálně ověřené a funkční, takže máte jistotu že opravdu ušetříte.
💰 Kategorie slevový kód
🔥 Sleva se slevovým kódem až do 4%
🚨 Výprodeje pravidelně
🚛 Doprava zdarma od určité částky
🔁 Lhůta pro vrácení 14 dnů
🔒 Podpora HTTPS ano